Kamis papryka ostra

Kamis
54Kamis papryka ostra
Kamis papryka ostraKamis papryka ostra
masa netto

masa netto

20 g

pojemność

cena za kilogram

110,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084002028

5900084002028

Cena: 2,21 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.21 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Papryka ostra mielona firmy Kamis.

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Kamis opisuje Papryka ostra mielona tak:

mielona w całości dla zachowania pełni smaku i aromatu
Marka:Kamis
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Papryka ostra mielona.
Pozostałe informacje:FSC - Mieszany, Papier z odpowiedzialnych źródeł, FSC C151350
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Przepisy:Quesadillas z bobem i szynką Serrano Przygotowanie 25 min Gotowanie 7 min Porcje 2 Składniki: 1 czerwona cebula pokrojona w piórka 2 łyżki oliwy 100 g pokrojonej w paski szynki Serrano 500 g ugotowanego bobu 2 łyżeczki ostrej papryki Kamis ½ łyżeczki czosnku granulowanego Kamis 150 g startego żółtego sera 2 tortille 100 ml kwaśnej śmietany 1. Pokrojoną w kostkę cebulę podsmaż na oliwie. 2. Dodaj szynkę, bób i smaż 2-3 min, na koniec dopraw ostrą papryką i czosnkiem, lekko wystudź. 3. Dodaj 100 g żółtego sera i dokładnie wymieszaj. 4. W tortownicy lub formie do tarty ułóż placek tortilli, farsz, przykryj drugim plackiem, dokładnie ubij, posyp pozostałym tartym serem. 5. Piecz 7 min w temperaturze 185°C. 6. Przed podaniem pokrój na kawałki, podawaj z kwaśną śmietaną.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Adres zwrotny:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska

Jakie recenzje zebrał produkt Papryka ostra mielona marki Kamis? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

    Kamis papryka ostra w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przyprawy roślinne jednorodne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 124 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    P R Z E C E N A -4%
    Cykoria Papryka mielona ostra Cykoria Papryka mielona ostra
    20 g
    87,00zł/kg

    Cena: 1,74 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2028-04-30
    Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
    20 g
    105,00zł/kg

    Cena: 2,10 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-02-28
    Prymat kminek cały Prymat kminek cały
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2029-04-30
    Prymat Czosnek granulowany Prymat Czosnek granulowany
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    26
    Data przyd. 2029-06-30
    Prymat Przyprawa Curry Prymat Przyprawa Curry
    20 g
    111,00zł/kg

    Cena: 2,22 zł

    PLN
    1
    28
    Data przydatności
    2028-05-30
    Prymat Kurkuma mielona Prymat Kurkuma mielona
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-02-28

    inne produkty marki Kamis

    Czy znasz już markę Kamis? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Kamis od 19 kwietnia 2008.

    Kamis curry Kamis curry
    Data przyd. 2029-01-25
    Kamis Sos sałatkowy czosnkowy Kamis Sos sałatkowy czosnkowy
    Data przyd. 2028-01-21
    Kamis Pieprz czarny mielony Kamis Pieprz czarny mielony
    16 g
    174,38zł/kg

    Cena: 2,79 zł

    PLN
    1
    20
    Data przydatności
    2028-11-09
    Kamis Majeranek suszony Kamis Majeranek suszony
    7 g
    395,71zł/kg

    Cena: 2,77 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2029-02-07
    Kamis Zioła prowansalskie Kamis Zioła prowansalskie
    8 g
    398,75zł/kg

    Cena: 3,19 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-05-15
    Kamis Pieprz czarny ziarnisty Kamis Pieprz czarny ziarnisty
    16 g
    174,38zł/kg

    Cena: 2,79 zł

    PLN
    1
    49
    Data przydatności
    2029-02-09
    Kamis Cynamon mielony Kamis Cynamon mielony
    12 g
    232,50zł/kg

    Cena: 2,79 zł

    PLN
    1
    55
    Data przydatności
    2028-11-22
    Kamis Musztarda czeska Kamis Musztarda czeska
    180 g
    28,67zł/kg

    Cena: 5,16 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-02-13
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5