Kamis przyprawa do bigosu i potraw z kapusty

Zainteresował Cię produkt Mieszanka przyprawowa marki Kamis?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Kamis:
| Wartości odżywcze (%) | Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 977 / 234 (kJ / kcal) |
| Tłuszcz | 9,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Węglowodany | 22 g |
| w tym cukry | 13 g |
| Białko | 8,9 g |
| Sól | 38,8 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Kamis opisuje Mieszanka przyprawowa tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Mieszanka przyprawowa firmy Kamis? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 6 ocen.
inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki
Kamis przyprawa do bigosu i potraw z kapusty w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przyprawy sypkie mieszanki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 89 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
przyprawy (kurkuma (16,2 %), kozieradka, kolendra (15,9 %), czosnek, kmin rzymski, GORCZYCA biała, cynamon, imbir, goździki, papryka słodka, gałka muszkatołowa, chili), sól
Cena: 2,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_curry/19495.htmlsól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kop(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_ryb/31344.htmlsól, papryka słodka, cukier, kminek (9 %), pieprz czarny, nasiona kolendry (2 %), gorczyca biała, majeranek (1,1 %), owoc jałowca, liść laurowy, ziele angielskie, papryka ostra
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_do_bigosu/32022.htmlgorczyca biała (47 %), nasiona kolendry (19 %), kminek (15,2 %), papryka ostra, czosnek, kozieradka, majeranek
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Pieprz_ziolowy/32023.htmlsól, cebula, pasternak, papryka słodka, majeranek (4,8 %), hydrolizat białka sojowego, pieprz czarny (2,5 %), liść laurowy (2 %), marchew, imbir, cukier, gałka muszkatołowa, n(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_do_flakow/32024.html2027-11-30
sól, papryka słodka, cebula, cukier, majeranek (3,3 %), cząber (3,2 %), nasiona kolendry, gorczyca biała, pieprz czarny, tymianek, kozieradka, liść laurowy, owoc jałowca, kurk(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_drobiu_po_mysliwsku/32152.htmlsól, czosnek (15 %), cebula, papryka słodka, gorczyca biała, nasiona kolendry (5,5 %), marchew, majeranek (3,5 %), pieprz czarny, kminek, cukier, kozieradka, chili, tymianek, (...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_miesa_mielonego/32153.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Kamis, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
GORCZYCA biała (29,5 %), kolendra, papryka słodka, kminek (14,5 %), majeranek (14 %), chili (3 %), liście laurowe
Cena: 3,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_pieprz_ziolowy/19499.htmlCena: 5,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_musztarda_rosyjska/38049.htmlCena: 4,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_musztarda_sarepska/38050.htmlCena: 5,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_musztarda_chrzanowa/39045.htmlCena: 4,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_musztarda_delikatesowa/39051.htmlprzyprawy (czosnek (17,7 %) (w tym liofilizowany), GORCZYCA biała, cebula, kozieradka, pieprz czarny, kurkuma), cukier, sól, skrobia modyfikowana, laktoza (z MLEKA), zioła (na(...)
Cena: 2,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_Sos_salatkowy_czosnkowy/58551.html






Koszyk z zakupami