Winiary Pomysł na... Pasta do smażenia Makaron Pad Thai

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Makaron Pad Thai. Pasta do smażenia firmy Winiary?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Makaron Pad Thai. Pasta do smażenia marki Winiary:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 491 kJ |
| Wartość energetyczna | 117 kcal |
| Tłuszcz | 3,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| w tym cholesterol | 14,3 mg |
| Węglowodany | 2,4 g |
| Błonnik | 0,9 g |
| Białko | 6,9 g |
| Sól | 0,94 g |
| **Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 2 porcje. | |
| Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka. |
| Seler : | Może zawierać |
| Ryba : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Winiary opisuje Makaron Pad Thai. Pasta do smażenia tak:
inne produkty w kategorii marynaty
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Winiary Pomysł na... Pasta do smażenia Makaron Pad Thai do kategorii marynaty.
Woda, koncentrat pomidorowy, cukier, sól, ocet spirytusowy, przyprawy suszone mielone (cebula, pieprz cayenne, czosnek, papryka słodka czerwona, lubczyk), czosnek suszony gran(...)
Cena: 6,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Marynata_klasyczna_gotowa/49700.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Winiary? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą, selerem), cukier, przyprawy, tłuszcz drob(...)
Cena: 3,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_6_kostek_rosol_drobiowy/19214.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korze(...)
Cena: 3,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_w_kostkach_Warzywny_6_kostek/19215.htmlmąka grochowa* 65,6 %, mąka pszenna*, sól, odtłuszczone mleko w proszku*, wędzony tłuszcz wieprzowy*, cukier*, aromaty (z pszenicą), suszone warzywa (czosnek* 1,1 %, chrzan*),(...)
Cena: 3,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_zupa_w_proszku_grochowa/19223.htmlbułka pszenna tarta (mąka pszenna*, drożdże*, sól), suszone warzywa 15,2 % (cebula* 8,4 %, czosnek* 4,8 %, czerwona papryka*), mąka pszenna*, sól, zioła 2,4 % (majeranek*, liś(...)
Cena: 4,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_Pomysl_na..._kotlety_mielone/19240.htmlsuszone warzywa 46,2 % (ziemniak, pomidor* 10,6 %, cebula* 9,4 %, czosnek*, czerwona papryka* 4,3 %, smażona cebula), skrobia ziemniaczana*, mąka pszenna*, sól, aromaty (z psz(...)
Cena: 4,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_Pomysl_na..._gulasz/19241.htmlmąka pszenna* 35,3 %, skrobia ziemniaczana*, aromaty (z pszenicą, soją), sól, cukier*, olej palmowy, suszone warzywa 4,7 % (cebula*, czosnek*), barwnik (karmel), przyprawy (pi(...)
Cena: 3,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_pieczeniowy_jasny/19242.htmlmąka pszenna*, skrobia kukurydziana*, odtłuszczone mleko w proszku*, sól, olej palmowy, zagęszczony sok z pieczarki* 6,5 %, ekstrakt drożdży*, pełne mleko w proszku*, suszona (...)
Cena: 3,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_pieczarkowy/19243.html






Koszyk z zakupami