Ekologiko Ekologiczny cukier kokosowy

Ekologiko
Ekologiko Ekologiczny cukier kokosowyEkologiko Ekologiczny cukier kokosowy
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-27

pojemność

cena za kilogram

39,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231576

5903111231576

Cena: 9,86 zł

9.86 PLN 2027-11-27 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Ekologiczny cukier kokosowy firmy Ekologiko.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Ekologiczny cukier kokosowy marki Ekologiko:

Cukier kokosowy 100%


inne produkty w kategorii cukier

Ekologiko Ekologiczny cukier kokosowy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii cukier. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 45 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bio Planet Inulina błonnik z agawy Bio Planet Inulina błonnik z agawy
BIO 250 g
77,56zł/kg

Cena: 19,39 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-11-30
Kruger Erytrytol Kruger Erytrytol
250 g
35,36zł/kg

Cena: 8,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-07-30
Krüger Ksylitol Krüger Ksylitol
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-12-12
Sante Skarby Ziemi Erytrytol Sante Skarby Ziemi Erytrytol
z dodatkiem ksylitolu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-03-12
Purely Sweet Stewia Purely Sweet Stewia
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-05-30
Purely Sweet Ksylitol Purely Sweet Ksylitol
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-03-30
Purely Sweet Erytrol Purely Sweet Erytrol
250 g
35,36zł/kg

Cena: 8,84 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-12-31
Kupiec cukier puder Kupiec cukier puder
400 g
11,48zł/kg

Cena: 4,59 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-07-30

inne produkty marki Ekologiko

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Ekologiko? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Ekologiko Ekologiczny ryż basmati Ekologiko Ekologiczny ryż basmati
500 g
26,72zł/kg

Cena: 13,36 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-28
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
BIO
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
czerwona 400 g
23,00zł/kg

Cena: 9,20 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
BIO
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
razowy 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-11
Ekologiko Ekologiczny cukier Ekologiko Ekologiczny cukier
trzcinowy brązowy 500 g
18,94zł/kg

Cena: 9,47 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-02-27
Ekologiko Ekologiczne musli Ekologiko Ekologiczne musli
owocowe 300 g
35,70zł/kg

Cena: 10,71 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-30
Ekologiko Ekologiczne musli Ekologiko Ekologiczne musli
tropikalne 300 g
27,83zł/kg

Cena: 8,35 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-25
Ekologiko Ekologiczne pomidory Ekologiko Ekologiczne pomidory
suszone 80 g
99,88zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-31
Ekologiko Ekologiczny ryż Ekologiko Ekologiczny ryż
BIO
Ekologiko Ekologiczny ryż Ekologiko Ekologiczny ryż
długoziarnisty biały 500 g
16,32zł/kg

Cena: 8,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5