Bakalland Ba! baton zbożowy 5 orzechów

orzeszki arachidowe prażone kawałki 26 %, składniki zbożowe 23 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa ka(...)
Cena: 2,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_orzechow/53271.htmlChcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Baton zbożowy z orzeszkami arachidowymi, orzechami oraz polewą kakaowo-mleczną firmy Bakalland?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Baton zbożowy z orzeszkami arachidowymi, orzechami oraz polewą kakaowo-mleczną marki Bakalland:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2003 kJ/ 478 kcal |
| Tłuszcz | 23 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,1 g |
| Węglowodany | 55 g |
| w tym cukry | 11 g |
| Błonnik | 3,5 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,08 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Zawiera |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Zawiera |
Producent marki Bakalland opisuje Baton zbożowy z orzeszkami arachidowymi, orzechami oraz polewą kakaowo-mleczną tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Baton zbożowy z orzeszkami arachidowymi, orzechami oraz polewą kakaowo-mleczną marki Bakalland? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 4 ocen.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bakalland Ba! baton zbożowy 5 orzechów do kategorii batony i wafelki.
składniki zbożowe 26 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, chipsy bananowe kawałki 22 % (ba(...)
Cena: 2,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_Banan/41327.htmlskładniki zbożowe 39 % (płatki owsiane pełnoziarniste 20 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa o smaku jogurtowym 16 % [(...)
Cena: 1,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_Zurawina_i_pomarancza/41328.htmlskładniki pochodzące ze zbóż 30 % (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, żurawina wielkoowocowa słodzona suszona 10,7 % (żurawi(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_baton_zbozowy_musli_z_owocami_zurawiny_i_maliny_podlany_biala_czekolada/49019.html2027-01-17
składniki pochodzące ze zbóż 33 % (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy nieutwardzony*, shea) w zmi(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_baton_zbozowy_musli_z_suszonymi_sliwkami_podlany_polewa_waniliowa/49020.html2027-03-12
pełnoziarniste płatki owsiane 61 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, miód 3 %, melasa trzcinowa, sól morska, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglan(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_miodem/58640.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 55,6 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 7 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi); aromat natural(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_czekolada/58641.html2026-11-28
ziarna słonecznika łuskane 27 %, miód piekarniczy 20 %, pestki dyni prażone 20 %, cukier, ziarna sezamu prażone 10 %, olej palmowy, siemię lniane prażone 5,3 %, amarantus eksp(...)
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_ziaren_z_miodem/59433.html2027-03-30
składniki zbożowe 24 % (płatki owsiane pełnoziarniste 10 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa kakaowo-mleczna 15 % [ole(...)
Cena: 2,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_bakalii/59439.htmlCzy znasz już markę Bakalland? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bakalland od 19 kwietnia 2008.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlWiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
Cena: 3,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_ziarna_slonecznika/25677.htmlCechy: naturalne źródło błonnika, bogactwo potasu , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając(...)
Cena: 3,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_daktyle_drylowane/25686.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-30






Koszyk z zakupami