Bakalland ziarna słonecznika

Oglądasz produkt o nazwie Ziarno słonecznika łuskane firmy Bakalland.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bakalland ziarna słonecznika? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2557 kJ |
| Wartość energetyczna | 618 kcal |
| Tłuszcz | 51 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,4 g |
| Węglowodany | 14 g |
| w tym cukry | 2,3 g |
| Błonnik | 7,8 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 0 g |
| Składniki mineralne | |
| Żelazo | 4,4 mg (31 %*) |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie 100 g zawiera 4 sugerowane porcje produktu. |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Bakalland opisuje Ziarno słonecznika łuskane tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Ziarno słonecznika łuskane marki Bakalland? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 5 ocen.
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Wyrób firmy Bakalland o nazwie Ziarno słonecznika łuskane został przypisany do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 7,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Amarantus_ekspandowany_BIO/39465.htmlCena: 6,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Plastry_kokosowe_BIO/46704.html2026-07-04
Cena: 4,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Cebula_suszona/50917.htmlCena: 4,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Warzywa_suszone/50927.htmlCena: 6,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Czarnuszka_nasiona/54193.htmlCena: 6,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Chrupiaca_Salatka_prazony_mix_slonecznik._dynia._pinia/78015.htmlCena: 9,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Dary_Natury_Ostropest_plamisty_ziarno_BIO/82408.html2027-12-02
Czy znasz już markę Bakalland? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bakalland od 19 kwietnia 2008.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlWiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
ziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cechy: naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Migdaly_w_platkach/40906.htmlCena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_solony_do_kuchenki_mikrofalowej/42562.html






Koszyk z zakupami