Bakalland Ba! baton zbożowy 5 ziaren z miodem

Czy warto kupić produkt Baton z ziarnami i miodem marki Bakalland?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Baton z ziarnami i miodem marki Bakalland:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2327 kJ/ 560 kcal |
| Tłuszcz | 40 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Węglowodany | 32 g |
| w tym cukry | 29 g |
| Błonnik | 5,6 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 0,02 g |
| Witaminy i składniki mineralne w 100 g produktu: | |
| Tiamina | 0,50 mg (45 % RWS*) |
| Fosfor | 566 mg (81 % RWS*) |
| Miedź | 1,2 mg (123 % RWS*) |
| Mangan | 2,4 mg (119 % RWS*) |
| *RWS - dzienne Referencyjne Wartości Spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych) |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Bakalland opisuje Baton z ziarnami i miodem tak:
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Wyrób firmy Bakalland o nazwie Baton z ziarnami i miodem został przypisany do kategorii batony i wafelki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
składniki zbożowe 26 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, chipsy bananowe kawałki 22 % (ba(...)
Cena: 2,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_Banan/41327.htmlskładniki zbożowe 39 % (płatki owsiane pełnoziarniste 20 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa o smaku jogurtowym 16 % [(...)
Cena: 1,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_Zurawina_i_pomarancza/41328.htmlskładniki pochodzące ze zbóż 30 % (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, żurawina wielkoowocowa słodzona suszona 10,7 % (żurawi(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_baton_zbozowy_musli_z_owocami_zurawiny_i_maliny_podlany_biala_czekolada/49019.html2027-01-17
składniki pochodzące ze zbóż 33 % (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy nieutwardzony*, shea) w zmi(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_baton_zbozowy_musli_z_suszonymi_sliwkami_podlany_polewa_waniliowa/49020.html2027-03-12
orzeszki arachidowe prażone kawałki 26 %, składniki zbożowe 23 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa ka(...)
Cena: 2,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_orzechow/53271.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 61 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, miód 3 %, melasa trzcinowa, sól morska, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglan(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_miodem/58640.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 55,6 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 7 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi); aromat natural(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_czekolada/58641.html2026-11-28
Firma Bakalland prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 26 produktów marki Bakalland.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlWiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
Cena: 3,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_ziarna_slonecznika/25677.htmlCechy: naturalne źródło błonnika, bogactwo potasu , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając(...)
Cena: 3,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_daktyle_drylowane/25686.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-30






Koszyk z zakupami