Sante Crunchy baton zbożowy musli z owocami żurawiny i maliny podlany białą czekoladą

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Crunchy baton zbożowy musli z owocami żurawiny i maliny podlany białą czekoladą marki Sante?
Jak powstał produkt Crunchy baton zbożowy musli z owocami żurawiny i maliny podlany białą czekoladą firmy Sante - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1775 kJ/422 kcal |
| Tluszcz | 13 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,1 g |
| Węglowodany | 72 g |
| w tym cukry | 36 g |
| Blonnik | 2,6 g |
| Bialko | 3,7 g |
| Sol | 0,30 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal) |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Sante opisuje Crunchy baton zbożowy musli z owocami żurawiny i maliny podlany białą czekoladą tak:
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Wyrób firmy Sante o nazwie Crunchy baton zbożowy musli z owocami żurawiny i maliny podlany białą czekoladą został przypisany do kategorii batony i wafelki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
składniki zbożowe 26 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, chipsy bananowe kawałki 22 % (ba(...)
Cena: 2,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_Banan/41327.htmlskładniki zbożowe 39 % (płatki owsiane pełnoziarniste 20 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa o smaku jogurtowym 16 % [(...)
Cena: 1,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_Zurawina_i_pomarancza/41328.htmlskładniki pochodzące ze zbóż 33 % (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy nieutwardzony*, shea) w zmi(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_baton_zbozowy_musli_z_suszonymi_sliwkami_podlany_polewa_waniliowa/49020.html2027-03-12
orzeszki arachidowe prażone kawałki 26 %, składniki zbożowe 23 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa ka(...)
Cena: 2,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_orzechow/53271.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 61 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, miód 3 %, melasa trzcinowa, sól morska, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglan(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_miodem/58640.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 55,6 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 7 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi); aromat natural(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_czekolada/58641.html2026-11-28
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sante? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kw(...)
Cena: 8,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Tropical/26147.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Cena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany/39210.html






Koszyk z zakupami