Bakalland orzechy nerkowca

Bakalland
Bakalland orzechy nerkowcaBakalland orzechy nerkowca
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

112,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749020237

5900749020237

Cena: 8,45 zł

8.45 PLN 2027-09-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie orzechy nerkowca firmy Bakalland.

Producent marki Bakalland opisuje orzechy nerkowca tak:

Bakalland

inne produkty w kategorii orzechy, migdały

Bakalland orzechy nerkowca w sklepie dodomku.pl należy do kategorii orzechy, migdały. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 51 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bakalland Migdały w płatkach Bakalland Migdały w płatkach
Data przyd. 2027-02-28
Bio Planet pistacje łuskane BIO Bio Planet pistacje łuskane BIO
75 g
310,67zł/kg

Cena: 23,30 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-12-31
Bakalland orzechy laskowe Bakalland orzechy laskowe
Data przyd. 2027-01-30
Bakalland wiórki kokosowe Bakalland wiórki kokosowe
Data przydatności
2027-08-30
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Orzechy laskowe BIO Bio Planet Orzechy laskowe BIO
100 g
171,50zł/kg

Cena: 17,15 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-30

inne produkty marki Bakalland

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bakalland? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bakalland daktyle drylowane Bakalland daktyle drylowane
Data przyd. 2027-10-30
Bakalland masa makowa Bakalland masa makowa
Data przyd. 2028-01-30
Bakalland popcorn maślany Bakalland popcorn maślany
do kuchenki mikrofalowej 90 g
33,22zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-10-30
Bakalland Ba! baton zbożowy Banan Bakalland Ba! baton zbożowy Banan
Data przyd. 2027-05-30
Bakalland Ba! baton zbożowy Bakalland Ba! baton zbożowy
Żurawina i pomarańcza 40 g
40,00zł/kg

Cena: 1,60 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-05-30
Bakalland Pop Corn serowy Bakalland Pop Corn serowy
do kuchenki mikrofalowej 90 g
36,67zł/kg

Cena: 3,30 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-09-30
Bakalland Pop Corn solony Bakalland Pop Corn solony
do kuchenki mikrofalowej 90 g
32,11zł/kg

Cena: 2,89 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-11-30
Bakalland Pistacje prażone Bakalland Pistacje prażone
w piecu 70 g
126,00zł/kg

Cena: 8,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5