Bakalland orzechy laskowe

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Orzechy laskowe łuskane firmy Bakalland.
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu W 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2696 kJ |
| Wartość energetyczna | 653 kcal |
| Tłuszcz | 60 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Węglowodany | 9,0 g |
| w tym cukry | 3,4 g |
| Błonnik | 10 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 0,01 g |
| Witaminy | |
| Witamina B6 | 0,60 mg (43 %*) |
| Opakowanie 100 zawiera 4 sugerowane porcje produktu. | |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Bakalland opisuje Orzechy laskowe łuskane tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Orzechy laskowe łuskane marki Bakalland? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii orzechy, migdały
Bakalland orzechy laskowe w sklepie dodomku.pl należy do kategorii orzechy, migdały. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 61 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Wiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_BIO/34145.htmlCena: 11,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_migdalowe_BIO/34146.htmlCena: 17,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_laskowe_BIO/34159.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_blanszowane_BIO/34178.htmlorzechy włoskie* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 663 kcal ( 2738 kJ) Białko- 14,4 g Węglowodany- 10,6 g Tłuszcz(...)
Cena: 9,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_wloskie_BIO/34307.htmlCena: 13,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_pekan_BIO/36878.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Bakalland? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlCena: 3,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_ziarna_slonecznika/25677.htmlCechy: naturalne źródło błonnika, bogactwo potasu , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając(...)
Cena: 3,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_daktyle_drylowane/25686.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-30
Cechy: naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Migdaly_w_platkach/40906.htmlskładniki zbożowe 26 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, chipsy bananowe kawałki 22 % (ba(...)
Cena: 2,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_Banan/41327.htmlskładniki zbożowe 39 % (płatki owsiane pełnoziarniste 20 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa o smaku jogurtowym 16 % [(...)
Cena: 1,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_Zurawina_i_pomarancza/41328.html






Koszyk z zakupami