Bakalland Ba! Kids baton zbożowy mleczna krówka

Oglądasz produkt o nazwie Baton zbożowy z polewą o smaku toffi. Zawiera substancję słodzącą firmy Bakalland.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bakalland:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1642 kJ / 389 kcal |
| tłuszcz | 8,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,8 g |
| węglowodany | 72 g |
| w tym cukry | 4,0 g |
| błonnik | 2,0 g |
| białko | 5,1 g |
| sól | 0,16 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Bakalland opisuje Baton zbożowy z polewą o smaku toffi. Zawiera substancję słodzącą tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Baton zbożowy z polewą o smaku toffi. Zawiera substancję słodzącą marki Bakalland? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bakalland Ba! Kids baton zbożowy mleczna krówka do kategorii batony i wafelki.
cukier, syrop glukozowy, gorzka czekolada 24% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory - fosfatydy amonu, E476, aromat), puree bananowe 1%, olej roślinny (palmowy)(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Figaro_Banana_w_czekoladzie/42580.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone mleko w proszku* (13,5 %), mąka pszenna (12,3 %), orzechy laskowe (9,1 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,1 %), kakao, (...)
Cena: 1,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_wafelek/82079.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna (12,6 %), odtłuszczone mleko w proszku (12,6 %), orzeszki ziemne (11,6 %), pełnoziarnista mąka pszenna (7 %)(...)
Cena: 1,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_Peanut_Wafelek_mleczno_orzeszkowy/110148.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (17,2 %), odtłuszczone mleko w proszku (13,2 %), pełnoziarnista mąka pszenna (4,8 %), orzechy laskowe (4,5 %), kakao ni(...)
Cena: 1,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_Black_White_Wafelek_mlecznoorzechowy/110150.html2026-12-01
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (11,8 %), odtłuszczone mleko w proszku (8,1 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,5 %), jogurt w proszku (z mleka) (3,5 %)(...)
Cena: 1,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_Jogurt_Wafelek_mleczno_jogurtowy/113891.html2026-11-01
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_toffi/20227.htmlPoznaj produkty marki Bakalland - w aktualnej ofercie mamy 20 produktów Bakalland.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlWiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
ziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cechy: naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Migdaly_w_platkach/40906.htmlziarno kukurydzy 71 %, olej palmowy, sól, aromat, emulgator: lecytyna słonecznikowa, proszek serowy 0,18 % (z mleka), barwnik: karoteny
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_serowy_do_kuchenki_mikrofalowej/42561.html






Koszyk z zakupami