Bakalland masa makowa

Oglądasz produkt o nazwie Masa makowa z bakaliami. Produkt sterylizowany firmy Bakalland.
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Masa makowa z bakaliami. Produkt sterylizowany marki Bakalland:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 900 kJ |
| Wartość energetyczna | 215 kcal |
| Tłuszcz | 9,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 22 g |
| w tym cukry | 19 g |
| Błonnik | 8,0 g |
| Białko | 5,6 g |
| Sól | 0,01 g |
| Składniki mineralne | |
| Wapń | 385 mg (48 %*) |
| *RWS - dzienne Referencyjne Wartości Spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych) |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Bakalland opisuje Masa makowa z bakaliami. Produkt sterylizowany tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Masa makowa z bakaliami. Produkt sterylizowany firmy Bakalland. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 11 ocen.
- 2022-11-28 23:00:33bardzo dobra
inne produkty w kategorii owoce suszone
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bakalland masa makowa do kategorii owoce suszone.
Składniki: rodzynki sułtanki*, ORZECHY NERKOWCA* , żurawina* (17%) [żurawina*, koncentrat soku jabłkowego*, olej słonecznikowy*], MIGDAŁY blanszowane*, ORZECHY BRAZYLIJSKIE*, (...)
Cena: 14,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Mieszanka_studencka_z_zurawina_BIO/39566.htmlOrzechy arachidowe niesolone, rodzynki, nerkowiec, orzechy laskowe, słonecznik łuskany, orzechy włoskie.
Cena: 8,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Mieszanka_studencka/112034.html2027-03-31
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlCena: 10,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Rodzynki_sultanki_bezglutenowe_BIO/34148.htmlsuszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (40%), olej słonecznikowy* (0,1%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_zurawina_slodzona_cukrem_trzcinowym_BIO/34149.htmlRodzynki sułtanki*, olej słonecznikowy* (0,5%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 292 kcal ( 1242 kJ) Białko- 2,7 g Węg(...)
Cena: 18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Rodzynki_sultanki_bezglutenowe_BIO/34150.htmlŚliwki kalifornijskie suszone* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 254 kcal (1079 kJ) Białko - 2,6 g(...)
Cena: 32,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_sliwki_kalifornijskie_bez_pestek_suszone_bezglutenowe_BIO/34152.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Morwa_biala_suszona_BIO/34153.htmlFirma Bakalland prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 19 produktów marki Bakalland.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Wiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
ziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cechy: naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Migdaly_w_platkach/40906.htmlCena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_solony_do_kuchenki_mikrofalowej/42562.htmlCena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pistacje_prazone_w_piecu/45980.html2026-12-31






Koszyk z zakupami