Sante RAW Baton orzechowy z chia

Sante Baton RAW to smakowita przekąska na bazie pysznej pasty daktylowej z migdałami, orzechami i nasionami chia, która zapewni zastrzyk energii wprost z natury. Baton RAW ma 100% naturalny skład i krótką listę składników. Bez cukru dodanego. Zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowa porcja energii na już! 100% składników pochodzenia naturalnego – baton bez sztucznych dodatków bez dodatku cukru źródło błonnika krótki i przejrzysty skład proces produkcyjny RAW Baton RAW to idealna przekąska dla kobiet szukających lekkiej słodkości oraz dla wszystkich osób dbających o zdrową dietę. To także świetna przekąska dla dzieci, które uwielbiają jego mocno owocowy smak!
Sante RAW Baton orzechowy z chiaSante RAW Baton orzechowy z chia
masa netto

masa netto

35 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-02

pojemność

cena za kilogram

68,29 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617036391

5900617036391

Cena: 2,39 zł

2.39 PLN 2027-03-02 NewCondition
Sante RAW Baton orzechowy z chia Sante RAW Baton orzechowy z chia
35 g
66,29zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-01-28

Zastanawiasz się nad zakupem produktu RAW Baton orzechowy z chia marki Sante?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt RAW Baton orzechowy z chia marki Sante:

Daktyl suszony, orzechy 24% (orzeszki arachidowe, migdały, orzechy laskowe), nasiona szałwii hiszpańskiej (Salvia hispanica) 2%.

Producent marki Sante opisuje RAW Baton orzechowy z chia tak:

Baton RAW to smakowita przekąska na bazie pysznej pasty daktylowej z migdałami, orzechami i nasionami chia, która zapewni zastrzyk energii wprost z natury. Baton RAW ma 100% naturalny skład i krótką listę składników. Bez cukru dodanego. Zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowa porcja energii na już! 100% składników pochodzenia naturalnego – baton bez sztucznych dodatków bez dodatku cukru źródło błonnika krótki i przejrzysty skład proces produkcyjny RAW Baton RAW to idealna przekąska dla kobiet szukających lekkiej słodkości oraz dla wszystkich osób dbających o zdrową dietę. To także świetna przekąska dla dzieci, które uwielbiają jego mocno owocowy smak!

inne produkty w kategorii batony i wafelki

Sante RAW Baton orzechowy z chia w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 81 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Sante RAW Baton bananowo - kakaowy Sante RAW Baton bananowo - kakaowy
35 g
72,00zł/kg

Cena: 2,52 zł

PLN
1
49
Data przydatności
2027-02-16
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
45 g
73,78zł/kg

Cena: 3,32 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-26
Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
na 6 - kakaowy 26 g
47,69zł/kg

Cena: 1,24 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-01-31
Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
naturalnej 36 g
52,22zł/kg

Cena: 1,88 zł

PLN
1
128
Data przyd. 2027-06-30
Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
Data przyd. 2027-05-18
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
orzechowe 180 g
23,39zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-08-30
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
śmietankowe 180 g
23,72zł/kg

Cena: 4,27 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-07-30

inne produkty marki Sante

Firma Sante prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 56 produktów marki Sante.

Sante Musli płatki Tropical Sante Musli płatki Tropical
Data przyd. 2027-07-17
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli bananowe z czekoladą 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-07-07
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli owocowe 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-09
Sante Musli płatki Fruit Sante Musli płatki Fruit
Data przyd. 2027-06-23
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
150 g
22,07zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-07
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-29
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany drobny 500 g
12,72zł/kg

Cena: 6,36 zł

PLN
1
14
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5