Sante Go On! Baton proteinowy 33% słony karmel

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Baton wysokobiałkowy o smaku słonego karmelu w polewie, wzbogacony witaminami i magnezem. Zawiera substancje słodzące marki Sante?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Baton wysokobiałkowy o smaku słonego karmelu w polewie, wzbogacony witaminami i magnezem. Zawiera substancje słodzące marki Sante:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1628 kJ / 391 kcal |
| Tłuszcz | 19 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,3 g |
| Węglowodany | 21 g |
| w tym cukry | 2,8 g |
| Błonnik | 14 g |
| Białko | 33 g |
| Sól | 0,88 g |
| Witaminy: | |
| Witamina C | 66 mg (83 %)* |
| Niacyna | 13,5 mg (84 %)* |
| Witamina E | 9,8 mg (81 %)* |
| Kwas pantotenowy | 5,0 mg (83 %)* |
| Witamina B6 | 1,2 mg (86 %)* |
| Tiamina (B1) | 0,9 mg (82 %)* |
| Witamina B12 | 2,1 µg (84 %)* |
| Składniki mineralne: | |
| Magnez | 112 mg (30 %)* |
| * Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera 1 porcję produktu. |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Sante opisuje Baton wysokobiałkowy o smaku słonego karmelu w polewie, wzbogacony witaminami i magnezem. Zawiera substancje słodzące tak:
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sante Go On! Baton proteinowy 33% słony karmel do kategorii batony i wafelki.
pełnoziarniste płatki zbożowe 32 % (owsiane, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, syrop glukozowy, płatki zbożowe (mąka pszenna, cukier, mąka kukurydziana, mąka ryżow(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_zurawina/90517.html2027-01-18
pełnoziarniste płatki zbożowe 27 % (owsiane, jęczmienne, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, prażone orzechy laskowe 10 %, płatki zbożowe (mąka pszenna, cuk(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_orzechami_laskowymi/90518.htmlmleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki zbożowe (mąka psze(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_BiG_baton_zbozowy_z_mleczna_czekolada_i_bananami/90519.html2027-02-19
mleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki kokosowe 17 %, syr(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_kokosowy_z_mleczna_czekolada/90531.htmlbiałka mleka 31%: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe, substancja słodząca: ma(...)
Cena: 4,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Protein_33_Baton_o_smaku_czekoladowym/108965.html2026-11-13
ciasteczka 21 % (mąka pszenna, cukier, masło klarowane (Ghee) (mleko), karob proszek, sól morska, substancja spulchniająca: węglany sodu, aromaty), syrop glukozowy, koncentrat(...)
Cena: 4,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Go_On_Proteinowy_baton_z_ciasteczkami_i_karmelem/110255.html2026-10-29
cukier, syrop glukozowy, orzeszki ziemne, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, permeat serwatki (mleko), olej słonecznikowy, tłuszcz mleczny, tłuszcz(...)
Cena: 3,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Snickers_Baton_z_nadzieniem_i_orzeszkami_ziemnymi_w_karmelu_i_czekoladzie/114236.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Sante? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kw(...)
Cena: 8,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Tropical/26147.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Cena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany/39210.html






Koszyk z zakupami