Sante Crunchy Baton bananowy podlany czekoladą

Sante
Sante Crunchy Baton bananowy podlany czekoladąSante Crunchy Baton bananowy podlany czekoladą
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-20

pojemność

cena za kilogram

56,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617015938

5900617015938

Cena: 2,25 zł

2.25 PLN 2027-01-20 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Baton zbożowy musli z dodatkiem bananów podlany czekoladą firmy Sante?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Sante Crunchy Baton bananowy podlany czekoladą? Sprawdź listę składników:

produkty pochodzące ze zbóż: 34,5% (płatki owsiane, mąka kukurydziana, kasza kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, czekolada 18% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi), E492; naturalny aromat waniliowy), rodzynka, tłuszcz palmowy nieutwardzony*, puree bananowe 3,4%, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, cukier trzcinowy nierafinowany, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cukier, sól, emulgator: lecytyny (z soi), sól morska, ekstrakt słodowy jęczmienny, *Pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 1766 kJ/420 kcal
Tłuszcz 14 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 7,0 g
Węglowodany 67 g
w tym cukry 28 g
Błonnik 4,4 g
Białko 5,0 g
Sól 0,20 g
Opakowanie zawiera 1 porcję produktu.

Może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy oraz mleko.
Zalecenie dla alergików:
Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera

Producent marki Sante opisuje Baton zbożowy musli z dodatkiem bananów podlany czekoladą tak:

Sante
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Baton zbożowy musli z dodatkiem bananów podlany czekoladą.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Zgrzewane
Adres producenta:Sante A. Kowalski sp.j.
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
Polska
Adres zwrotny:Sante A. Kowalski sp.j.
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
Polska

inne produkty w kategorii batony i wafelki

Sante Crunchy Baton bananowy podlany czekoladą w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 81 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bakalland Ba! baton zbożowy Banan Bakalland Ba! baton zbożowy Banan
Data przyd. 2027-05-30
Sante Crunchy baton zbożowy Sante Crunchy baton zbożowy
musli z suszonymi śliwkami podlany polewą 40 g
49,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-04-03
Sante Green Tree Baton granola Sante Green Tree Baton granola
owsiany z czekoladą 40 g
64,00zł/kg

Cena: 2,56 zł

PLN
1
31
Data przydatności
2026-11-28
Bakalland Ba! baton zbożowy 5 Bakalland Ba! baton zbożowy 5
Data przyd. 2027-05-30
Kopernik Wafel teatralny classic Kopernik Wafel teatralny classic
Data przyd. 2027-07-31
Princessa Longa Wafel przekładany Princessa Longa Wafel przekładany
kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą 40 g
58,25zł/kg

Cena: 2,33 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-03-30
Princessa Longa Wafel przekładany Princessa Longa Wafel przekładany
kremem orzechowym oblany mleczną czekoladą 40 g
60,75zł/kg

Cena: 2,43 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2027-02-28
Mlekovita Wypasiony batonik Mlekovita Wypasiony batonik
twarogowy o smaku waniliowym w czekoladzie 40 g
74,75zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2026-10-14

inne produkty marki Sante

Poznaj produkty marki Sante - w aktualnej ofercie mamy 56 produktów Sante.

Sante Musli płatki Tropical Sante Musli płatki Tropical
Data przyd. 2027-07-17
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli bananowe z czekoladą 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-07-07
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli owocowe 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-09
Sante Musli płatki Fruit Sante Musli płatki Fruit
Data przyd. 2027-06-23
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
150 g
22,07zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-07
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-29
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany drobny 500 g
12,72zł/kg

Cena: 6,36 zł

PLN
1
14
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5