Octim Ekologiczna musztarda łagodna

Octim
Octim Ekologiczna musztarda łagodnaOctim Ekologiczna musztarda łagodna
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-22

pojemność

cena za kilogram

28,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605001735

5901605001735

Cena: 5,20 zł

Kup 12 szt. po 5.12 zł/szt
5.20 PLN 2027-07-22 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ekologiczna musztarda łagodna firmy Octim.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Octim:

Woda, gorczyca biała*, ocet cydrowy*, cukier trzcinowy*, sól morska, kurkuma mielona*, czosnek mielony*, papryka słodka mielona*, *Produkt rolnictwa ekologicznego.


Wartości odżywcze (%)w 100 g:
wartość energetyczna 333 kJ / 79 kcal
tłuszcz 1,1
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
węglowodany 13 g
w tym cukry 10 g
białko 3,8 g
sól 2,5 g

Gorczyca : Zawiera

Producent marki Octim opisuje Ekologiczna musztarda łagodna tak:

Octim
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ekologiczna musztarda łagodna
Pozostałe informacje:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo UE/spoza UE
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii musztarda

Octim Ekologiczna musztarda łagodna w sklepie dodomku.pl należy do kategorii musztarda. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 78 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Prymat musztarda sarepska Prymat musztarda sarepska
180 g
17,56zł/kg

Cena: 3,16 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-30
Prymat Musztarda francuska Prymat Musztarda francuska
łagodna 180 g
22,17zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-03-30
Octim Ekologiczna musztarda ostra Octim Ekologiczna musztarda ostra
180 g
28,89zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-06-15
Octim Sos musztardowy chrzanowy Octim Sos musztardowy chrzanowy
z Olsztynka 180 g
24,28zł/kg

Cena: 4,37 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-04-03
Kamis Musztarda czeska Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

Cena: 5,16 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-13
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-10

inne produkty marki Octim

Czy znasz już markę Octim? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Octim od 9 listopada 2010.

Octim Musztarda Mazurska Francuska Octim Musztarda Mazurska Francuska
190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-08-27
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
190 g
15,26zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-12-17
Octim Musztarda Sarepska Octim Musztarda Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-09-08
Octim Musztarda kempingowa Octim Musztarda kempingowa
kempingowa 190 g
20,37zł/kg

Cena: 3,87 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-07-17
Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2027-05-15
Octim Musztarda miodowa Octim Musztarda miodowa
Data przydatności
2027-05-15
Octim Musztarda stołowa Octim Musztarda stołowa
190 g
20,32zł/kg

Cena: 3,86 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-03-13
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda z pomarańczą Octim Musztarda z pomarańczą
Data przydatności
2026-11-18
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5