Octim Musztarda Sarepska

Octim
44Octim Musztarda Sarepska
Octim  Musztarda SarepskaOctim  Musztarda Sarepska
masa netto

masa netto

190 g

pojemność

cena za kilogram

19,79 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605000424

5901605000424

Cena: 3,76 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.76 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Musztarda sarepska firmy Octim.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Musztarda sarepska marki Octim:

woda, ocet spirytusowy, gorczyca biała, gorczyca czarna, cukier, sól, przyprawy, barwnik: kurkumina
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna 479 kJ / 115 kcal
tłuszcz 7,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
węglowodany 5,3 g
w tym cukry 5,2 g
białko 5,5 g
sól 2,2 g

Gorczyca : Zawiera

Producent marki Octim opisuje Musztarda sarepska tak:

z Olsztynka
Marka:Octim
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Musztarda sarepska.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Musztarda sarepska firmy Octim? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii musztarda

    Wyrób firmy Octim o nazwie Musztarda sarepska został przypisany do kategorii musztarda. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    P R Z E C E N A -25%
    Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
    190 g
    15,26zł/kg

    Cena: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-12-17
    Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
    wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
    23,16zł/kg

    Cena: 4,40 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-05-15
    Octim Musztarda miodowa Octim Musztarda miodowa
    Data przydatności
    2027-05-15
    Octim Musztarda stołowa Octim Musztarda stołowa
    190 g
    20,32zł/kg

    Cena: 3,86 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-13
    P R Z E C E N A -25%
    Octim Musztarda z pomarańczą Octim Musztarda z pomarańczą
    Data przydatności
    2026-11-18
    Octim Musztarda z papryką Octim Musztarda z papryką
    190 g
    19,63zł/kg

    Cena: 3,73 zł

    PLN
    1
    11
    Data przydatności
    2026-12-18
    Octim Musztarda BBQ Octim Musztarda BBQ
    190 g
    22,53zł/kg

    Cena: 4,28 zł

    PLN
    1
    11
    Data przydatności
    2027-01-05
    Octim Musztarda ostra Octim Musztarda ostra
    190 g
    19,74zł/kg

    Cena: 3,75 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-12-01

    inne produkty marki Octim

    Czy znasz już markę Octim? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Octim od 9 listopada 2010.

    Octim Ekologiczna musztarda ostra Octim Ekologiczna musztarda ostra
    180 g
    28,89zł/kg

    Cena: 5,20 zł

    PLN
    1
    11
    Data przydatności
    2027-06-15
    Octim Ekologiczna musztarda łagodna Octim Ekologiczna musztarda łagodna
    180 g
    28,89zł/kg

    Cena: 5,20 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-07-22
    Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
    300 ml
    29,97zł/l

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-12-09
    Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6% Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
    z Olsztynka 300 ml
    29,97zł/l

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-22
    Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
    jabłek, bez konserwantów 6% kwasowości 410 ml
    22,93zł/l

    Cena: 9,40 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-05-15
    Octim Ocet spirytusowy 10% Octim Ocet spirytusowy 10%
    kwasowości 750 ml
    8,51zł/l

    Cena: 6,38 zł

    PLN
    1
    23
    Data przydatności
    2028-06-17
    Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
    z białego wina 250 ml
    38,12zł/l

    Cena: 9,53 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-12-30
    Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
    z czerwonego wina 250 ml
    38,12zł/l

    Cena: 9,53 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-06-09
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5