Kopernik Wafel teatralny classic

Oglądasz produkt o nazwie Wafel w czekoladzie przekładany kremem (52 %) orzeszkowym firmy Kopernik.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Kopernik:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2178 kJ / 522 kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Węglowodany | 53 g |
| w tym cukry | 35 g |
| Białko | 7,0 g |
| Sól | 0,30 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Kopernik opisuje Wafel w czekoladzie przekładany kremem (52 %) orzeszkowym tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Wafel w czekoladzie przekładany kremem (52 %) orzeszkowym firmy Kopernik? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
- Bogusz , 2024-10-24 20:10:315
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Kopernik Wafel teatralny classic w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 122 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
składniki zbożowe 26 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, chipsy bananowe kawałki 22 % (ba(...)
Cena: 2,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_Banan/41327.htmlskładniki zbożowe 39 % (płatki owsiane pełnoziarniste 20 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa o smaku jogurtowym 16 % [(...)
Cena: 1,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_Zurawina_i_pomarancza/41328.htmlskładniki pochodzące ze zbóż 30 % (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, żurawina wielkoowocowa słodzona suszona 10,7 % (żurawi(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_baton_zbozowy_musli_z_owocami_zurawiny_i_maliny_podlany_biala_czekolada/49019.html2027-01-17
składniki pochodzące ze zbóż 33 % (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy nieutwardzony*, shea) w zmi(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_baton_zbozowy_musli_z_suszonymi_sliwkami_podlany_polewa_waniliowa/49020.html2027-03-12
orzeszki arachidowe prażone kawałki 26 %, składniki zbożowe 23 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa ka(...)
Cena: 2,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_orzechow/53271.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 61 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, miód 3 %, melasa trzcinowa, sól morska, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglan(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_miodem/58640.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 55,6 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 7 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi); aromat natural(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_czekolada/58641.html2026-11-28
Czy znasz już markę Kopernik? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Kopernik od 28 maja 2008.
mąka pszenna, nadzienie 11% [przecier jabłkowy zagęszczony 7,2%, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja żelująca (pektyny), substancja zagęszczająca (skrobi(...)
Cena: 4,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_bagatelka_mini_szarlotka_herbatniki_przekladane/43561.html2027-01-30
cukier, mąka pszenna, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), jaja w proszku, substancja zagęszczająca (guma arabska), przyprawy, sól, regulat(...)
Cena: 5,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Torunskie_Pierniki_serca_torunskie/46081.htmlczekolada 23 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, nadzienie 21 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier m(...)
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Z_serca_fabryki_Pierniki_nadziewane_w_deserowej_czekoladzie_smak_morelowy/55532.htmlmąka pszenna, czekolada 26 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], cukier, mąka żytnia, miód 4 %, barwnik (karmel), substancja spulc(...)
Cena: 11,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Z_serca_fabryki_Serca_piernikowe_w_deserowej_czekoladzie_z_dodatkiem_miodu/55533.htmlbiała czekolada 30 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, nadzienie 19 % [przecier jabłkow(...)
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Z_serca_fabryki_Pierniki_nadziewane_w_bialej_czekoladzie_smak_czarnej_porzeczki/55535.htmlmaka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier wiśniowy 0,4 % substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja k(...)
Cena: 8,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Pierniczki_o_smaku_wisniowym/56918.html2027-01-31
mąka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier śliwkowy 3 %, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), skrobia modyfikowana, substancja żelująca (p(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Pierniczki_nadziewane_o_smaku_sliwkowym_w_czekoladzie/62701.html






Koszyk z zakupami