Kopernik Toruńskie Pierniki serca toruńskie

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Pierniki lukrowane (20 % lukru ) firmy Kopernik.
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pierniki lukrowane (20 % lukru ) marki Kopernik:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1520 kJ / 358 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 80 g |
| w tym cukry | 44 g |
| Białko | 5,0 g |
| Sól | 0,15 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Żyto : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Kopernik opisuje Pierniki lukrowane (20 % lukru ) tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Pierniki lukrowane (20 % lukru ) marki Kopernik? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
- Agnieszka , 2015-11-25 18:35:59Mniam. Po prostu znakomite pierniki.
inne produkty w kategorii pierniki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kopernik Toruńskie Pierniki serca toruńskie do kategorii pierniki.
cukier, mąka pszenna, czekolada 18% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], przecier jabłkowy, przecier truskawkowy 2,9%, subs(...)
Cena: 6,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Skawa_Pierniczki_w_czekoladzie_basniowe_z_nadzieniem_truskawkowym/32395.htmlcukier, mąka pszenna, czekolada 18% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], przecier jabłkowy, przecier śliwkowy 4%, substancj(...)
Cena: 6,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Skawa_Pierniczki_w_czekoladzie_basniowe_z_nadzieniem_sliwkowym/32396.htmlczekolada 23 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, nadzienie 21 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier m(...)
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Z_serca_fabryki_Pierniki_nadziewane_w_deserowej_czekoladzie_smak_morelowy/55532.htmlmąka pszenna, czekolada 26 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], cukier, mąka żytnia, miód 4 %, barwnik (karmel), substancja spulc(...)
Cena: 11,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Z_serca_fabryki_Serca_piernikowe_w_deserowej_czekoladzie_z_dodatkiem_miodu/55533.htmlbiała czekolada 30 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, nadzienie 19 % [przecier jabłkow(...)
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Z_serca_fabryki_Pierniki_nadziewane_w_bialej_czekoladzie_smak_czarnej_porzeczki/55535.htmlmaka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier wiśniowy 0,4 % substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja k(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Pierniczki_o_smaku_wisniowym/56918.html2027-01-01
mąka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier śliwkowy 3 %, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), skrobia modyfikowana, substancja żelująca (p(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Pierniczki_nadziewane_o_smaku_sliwkowym_w_czekoladzie/62701.htmlmaka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier truskawkowy 0,4 %, substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substanc(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Pierniczki_nadziewane_o_smaku_truskawkowym_w_czekoladzie/62702.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Kopernik, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
cukier, mąka pszenna, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), substancja zagęszczająca (guma arabska), przyprawy 0,4%, skrobia ziemniaczana, s(...)
Cena: 4,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Flisaczki_Pierniki_o_smaku_cytrynowym/95187.htmlczekolada 28 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), cukier, mleko peł(...)
Cena: 2,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Wafel_teatralny_classic/96463.htmlBiała czekolada 30% [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku, emulgator (lecytyny (z soi), aromat], mąka pszenna, nadzienie 19% [przecier jabłkowy, (...)
Cena: 8,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Pierniki_nadziewane_w_bialej_czekoladzie_o_smaku_czarnej_porzeczki/127941.html2026-07-30






Koszyk z zakupami