Kopernik Z serca fabryki Pierniki nadziewane w białej czekoladzie smak czarnej porzeczki

Czy warto kupić produkt Pierniki w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku czarnej porzeczki marki Kopernik?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pierniki w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku czarnej porzeczki marki Kopernik:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1691 kJ / 402 kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Węglowodany | 68 g |
| - w tym cukry | 45 g |
| Białko | 5,0 g |
| Sól | 0,14 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Żyto : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Kopernik opisuje Pierniki w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku czarnej porzeczki tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Pierniki w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku czarnej porzeczki firmy Kopernik. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
inne produkty w kategorii pierniki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kopernik Z serca fabryki Pierniki nadziewane w białej czekoladzie smak czarnej porzeczki do kategorii pierniki.
cukier, mąka pszenna, czekolada 18% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], przecier jabłkowy, przecier truskawkowy 2,9%, subs(...)
Cena: 6,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Skawa_Pierniczki_w_czekoladzie_basniowe_z_nadzieniem_truskawkowym/32395.htmlcukier, mąka pszenna, czekolada 18% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], przecier jabłkowy, przecier śliwkowy 4%, substancj(...)
Cena: 6,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Skawa_Pierniczki_w_czekoladzie_basniowe_z_nadzieniem_sliwkowym/32396.htmlmaka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier wiśniowy 0,4 % substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja k(...)
Cena: 8,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Pierniczki_o_smaku_wisniowym/56918.html2027-01-30
mąka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier śliwkowy 3 %, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), skrobia modyfikowana, substancja żelująca (p(...)
Cena: 9,08 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Pierniczki_nadziewane_o_smaku_sliwkowym_w_czekoladzie/62701_2421893_908.htmlmaka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier truskawkowy 0,4 %, substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substanc(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Pierniczki_nadziewane_o_smaku_truskawkowym_w_czekoladzie/62702.htmlBiała czekolada 30% [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku, emulgator (lecytyny (z soi), aromat], mąka pszenna, nadzienie 19% [przecier jabłkowy, (...)
Cena: 6,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Pierniki_nadziewane_w_bialej_czekoladzie_o_smaku_czarnej_porzeczki/127941_2407955_623.html2026-07-30
mąka pszenna, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, utwardzony tłuszcz palmowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia ziemniaczana, substancje spulchniające: E503, E501(...)
Cena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Tago_Piernik_duet/40701.htmlcukier, mąka pszenna, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), jaja w proszku, substancja zagęszczająca (guma arabska), przyprawy, sól, regulat(...)
Cena: 5,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Torunskie_Pierniki_serca_torunskie/46081.htmlFirma Kopernik prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 28 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 12 produktów marki Kopernik.
mąka pszenna, nadzienie 11% [przecier jabłkowy zagęszczony 7,2%, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja żelująca (pektyny), substancja zagęszczająca (skrobi(...)
Cena: 4,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_bagatelka_mini_szarlotka_herbatniki_przekladane/43561.html2027-01-30
czekolada 23 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, nadzienie 21 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier m(...)
Cena: 10,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Z_serca_fabryki_Pierniki_nadziewane_w_deserowej_czekoladzie_smak_morelowy/55532_2418067_1079.htmlmąka pszenna, czekolada 26 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], cukier, mąka żytnia, miód 4 %, barwnik (karmel), substancja spulc(...)
Cena: 11,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Z_serca_fabryki_Serca_piernikowe_w_deserowej_czekoladzie_z_dodatkiem_miodu/55533.htmlcukier, mąka pszenna, nadzienie 22 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier śliwkowy 3,3 %, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), skrobia modyfikowana, substancja ż(...)
Cena: 4,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Caluski_pierniki_lukrowane_z_nadzieniem_o_smaku_sliwkowym/92778.htmlcukier, mąka pszenna, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), substancja zagęszczająca (guma arabska), przyprawy 0,4 %, skrobia ziemniaczana, (...)
Cena: 4,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Uszatki_pierniki_lukrowane/92780.htmlcukier, mąka pszenna, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), substancja zagęszczająca (guma arabska), przyprawy 0,4 %, skrobia ziemniaczana, (...)
Cena: 4,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Flisaczki_Pierniki_o_smaku_cytrynowym/95187.html






Koszyk z zakupami