Go ON Keto batonik

Sante
Go ON Keto batonikGo ON Keto batonik
masa netto

masa netto

50 g

pojemność

cena za kilogram

65,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617045065

5900617045065

Cena: 3,28 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.28 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Go ON Keto batonik firmy Sante.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Go ON Keto batonik marki Sante:

Orzeszki arachidowe 67%, fruktooligosacharydy, orzechy 1,5% (nerkowiec, migdał, laskowy), sól morska, emulgator: lecytyny (z soi) Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


inne produkty w kategorii batony i wafelki

Produkt Go ON Keto batonik firmy Sante znajduje się w kategorii batony i wafelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batony i wafelki:

Corny Big baton zbożowy z żurawiną Corny Big baton zbożowy z żurawiną
Data przydatności
2027-01-18
Snickers Baton z nadzieniem Snickers Baton z nadzieniem
i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie 50 g
70,60zł/kg

Cena: 3,53 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2027-06-13
Fiesta Wafelek kokosowy w Fiesta Wafelek kokosowy w
czekoladzie mlecznej XXL 50 g
39,80zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-05-28
Fiesta Wafelek kakaowy w Fiesta Wafelek kakaowy w
czekoladzie XXL 50 g
39,80zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
28
Data przydatności
2027-07-15
Kinder Bueno baton Kinder Bueno baton
Data przyd. 2027-01-31
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
Data przyd. 2027-02-25

inne produkty marki Sante

Poznaj produkty marki Sante - w aktualnej ofercie mamy 57 produktów Sante.

P R Z E C E N A -10%
Sante otreby pszenne Sante otreby pszenne
150 g
14,40zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-20
Sante Musli płatki Tropical Sante Musli płatki Tropical
Data przyd. 2027-07-17
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli bananowe z czekoladą 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-07
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli owocowe 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-09
Sante Musli płatki Fruit Sante Musli płatki Fruit
Data przyd. 2027-06-23
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
150 g
22,07zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-07
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-29
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
11
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5