Delecta Beza

Delecta

<p>Wiosenne ciasto beza marki Delecta to jedyna taka mieszanka do przygotowania ciasta w domu. Beza to pierwsze na rynku ciasto do samodzielnego wypieku. Lekka jak pi&oacute;rko, z zewnątrz krucha a w środku miękka o konsystencji delikatnej pianki &ndash; oto beza doskonała. Dodaj tylko wodę, wstaw do piekarnika i w godzinę otrzymasz gotowe ciasto. Delikatna i krucha beza znajduje wiele cukierniczych zastosowań. Jest rekomendowana do lekkich ciast z bitą śmietaną i owocami sezonowymi (truskawkami, malinami czy bor&oacute;wkami). Stanie się także doskonałą podstawą klasycznego Tortu Pavlovej. Ciasto, kt&oacute;re zdobyło serca i zachwyciło wielu Polak&oacute;w swoim niebagatelnym smakiem i wyglądem. Spr&oacute;buj nasze wyjątkowo kruche ciasto beza, a na pewno polecisz je swoim znajomym. Z jednego opakowania ciasta beza przygotujesz dużą, rodzinną porcję ciasta. Dodaj tylko wodę, zmiksuj i gotowe. Piecz śmiało dla innych...ot tak... prosto z serca. ATRYBUTY: &bull; Idealnie dobrane składniki &bull; Pierwsze i jedyna ciasto beza na rynku &bull; Wydajna porcja na dużą blachę &bull; Gwarancja udanego efektu od marki Delecta</p>

Delecta BezaDelecta Beza
masa netto

masa netto

260 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

26,04 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983022288

5900983022288

Cena: 6,77 zł

Kup 6 szt. po 6.67 zł/szt
6.77 PLN 2027-07-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Beza marki Delecta?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Delecta Beza? Sprawdź listę składników:

<p>cukier, albumina jaja w proszku, skrobia kukurydziana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat.</p>


<p>Wartość energetyczna/ Energy 1553 kJ 365 kcal 362 kJ 85 kcal 4% Tłuszcz/ Fat w tym kwasy tłuszczowe nasycone/ of which saturates 0 g 0 g 0 g 0 g 0% 0% Węglowodany/ Carbohydrates w tym cukry/ of which sugars 87 g 84 g 20 g 20 g 8% 22% Alergeny: Wykluczona grupa użytkownik&oacute;w: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, jaja, soję, orzechy, orzeszki ziemne i nasiona sezamu.</p>


Producent marki Delecta opisuje Beza tak:

<p>Wiosenne ciasto beza marki Delecta to jedyna taka mieszanka do przygotowania ciasta w domu. Beza to pierwsze na rynku ciasto do samodzielnego wypieku. Lekka jak pi&oacute;rko, z zewnątrz krucha a w środku miękka o konsystencji delikatnej pianki &ndash; oto beza doskonała. Dodaj tylko wodę, wstaw do piekarnika i w godzinę otrzymasz gotowe ciasto. Delikatna i krucha beza znajduje wiele cukierniczych zastosowań. Jest rekomendowana do lekkich ciast z bitą śmietaną i owocami sezonowymi (truskawkami, malinami czy bor&oacute;wkami). Stanie się także doskonałą podstawą klasycznego Tortu Pavlovej. Ciasto, kt&oacute;re zdobyło serca i zachwyciło wielu Polak&oacute;w swoim niebagatelnym smakiem i wyglądem. Spr&oacute;buj nasze wyjątkowo kruche ciasto beza, a na pewno polecisz je swoim znajomym. Z jednego opakowania ciasta beza przygotujesz dużą, rodzinną porcję ciasta. Dodaj tylko wodę, zmiksuj i gotowe. Piecz śmiało dla innych...ot tak... prosto z serca. ATRYBUTY: &bull; Idealnie dobrane składniki &bull; Pierwsze i jedyna ciasto beza na rynku &bull; Wydajna porcja na dużą blachę &bull; Gwarancja udanego efektu od marki Delecta</p>


inne produkty w kategorii ciasta w proszku

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Delecta Beza do kategorii ciasta w proszku.

Dr.Oetker sernik na zimno Dr.Oetker sernik na zimno
w proszku 195 g
35,85zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
o smaku czekoladowym 670 g
13,42zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-08-30
Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
jogurtowe 640 g
13,89zł/kg

Cena: 8,89 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-09-30
Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
drożdżowe 600. g
15,57zł/kg

Cena: 9,34 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-08-30
Delecta Duża Blacha piernik Delecta Duża Blacha piernik
Data przyd. 2027-06-30
Delecta Babeczki Nadziewane Delecta Babeczki Nadziewane
płatkami czekolady 280 g
29,79zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-28
Dr.Oetker Barwniki spożywczy Dr.Oetker Barwniki spożywczy
czerwony 10 g
582,00zł/kg

Cena: 5,82 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-05-30
Dr.Oetker Barwniki spożywczy Dr.Oetker Barwniki spożywczy
zielony 10 g
582,00zł/kg

Cena: 5,82 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-07-30

inne produkty marki Delecta

Czy znasz już markę Delecta? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Delecta od 23 kwietnia 2008.

Delecta Kujawianka kawa zbożowa Delecta Kujawianka kawa zbożowa
500 g
12,76zł/kg

Cena: 6,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30
Delecta krem karpatka oryginalna Delecta krem karpatka oryginalna
250 g
19,56zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-05-30
Delecta Śnieżka oryginalna deser Delecta Śnieżka oryginalna deser
w proszku 51 g
41,96zł/kg

Cena: 2,14 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
P R Z E C E N A -25%
Delecta Kawa zbożowa Kujawianka Delecta Kawa zbożowa Kujawianka
200 g
14,95zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-30
Delecta Duży budyń smak Delecta Duży budyń smak
śmietankowy 64 g
29,06zł/kg

Cena: 1,86 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-11-30
Delecta Kwasek cytrynowy Delecta Kwasek cytrynowy
20 g
58,50zł/kg

Cena: 1,17 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-05-30
P R Z E C E N A -25%
Delecta Cukier żelujący 2:1 Delecta Cukier żelujący 2:1
500 g
10,78zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2026-10-30
Delecta proszek do pieczenia Delecta proszek do pieczenia
30 g
50,67zł/kg

Cena: 1,52 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5