Delecta Duża Blacha ciasto jogurtowe

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Ciasto jogurtowe. Mieszanka do domowego wypieku ciasta marki Delecta?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ciasto jogurtowe. Mieszanka do domowego wypieku ciasta marki Delecta:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu po przygotowaniu Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1586 kJ |
| Wartość energetyczna | 378 kcal |
| Tłuszcz | 16 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,8 g |
| Węglowodany | 54 g |
| w tym cukry | 29 g |
| Białko | 5,1 g |
| Sól | 1,10 g |
| *RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Wartości odżywcze liczone ze składnikami podanymi w wersji podstawowej (z mlekiem 2 % tł. i margaryną 80 % tł.). | |
| ok. 1050 g produktu po przygotowaniu (30 porcji) |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Delecta opisuje Ciasto jogurtowe. Mieszanka do domowego wypieku ciasta tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Ciasto jogurtowe. Mieszanka do domowego wypieku ciasta firmy Delecta? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
inne produkty w kategorii ciasta w proszku
Produkt Ciasto jogurtowe. Mieszanka do domowego wypieku ciasta firmy Delecta znajduje się w kategorii ciasta w proszku, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ciasta w proszku:
cukier, żelatyna, syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, olej palmowy, SERWATKA w proszku (z MLEKA), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem oc(...)
Cena: 7,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_sernik_na_zimno_w_proszku/19066.htmlmąka PSZENNA, cukier, skrobia PSZENNA, proszek do pieczenia (substancje spulchniające (węglany sodu, difosforany), mąka PSZENNA), 1,8 % mieszanka przypraw, MLEKO odtłuszczone (...)
Cena: 11,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_Piernik_XXL_ciasto_w_proszku/27686.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
Cena: 9,44 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_o_smaku_czekoladowym/29290_2418707_944.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
Cena: 9,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
Cena: 8,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_piernik/33599.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
Cena: 8,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Babeczki_Nadziewane_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28
mąka pszenna, cukier, mleko w proszku odtłuszczone, jaja w proszku, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, przyprawy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu
Cena: 9 zł
PLN https://dodomku.pl/Ketrzynski_Piernik/34282.htmlsyrop glukozowy, cukier, woda, barwniki (luteina, kwas karminowy), substancja żelująca (karagen), regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas mlekowy, kwas octowy, mleczan sod(...)
Cena: 5,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_Barwniki_spozywczy_czerwony/44560.htmlPoznaj produkty marki Delecta - w aktualnej ofercie mamy 54 produktów Delecta.
Cena: 1,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_cukier_wanilinowy/27144.htmlCena: 6 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kujawianka_kawa_zbozowa/31875.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Sniezka_oryginalna_deser_w_proszku/33834.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kawa_zbozowa_Kujawianka/36729.html2026-11-30
Cena: 1,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duzy_budyn_smak_smietankowy/41824.htmlCena: 1,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kwasek_cytrynowy/41832.htmlcukier , substancja zagęszczająca: pektyna , regulator kwasowości: kwas cytrynowy , substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu
Cena: 6,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Cukier_zelujacy_21/41833.html2026-10-30
Cena: 1,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_proszek_do_pieczenia/41837.html






Koszyk z zakupami