Knoppers wafelek

cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone mleko w proszku* (13,5 %), mąka pszenna (12,3 %), orzechy laskowe (9,1 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,1 %), kakao, (...)
Cena: 1,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_wafelek/82079.htmlZainteresował Cię produkt Wafelek nadziewany (nadzienie mleczne 30,2 %, nadzienie nugatowe 29,4 %) marki Knoppers?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Wafelek nadziewany (nadzienie mleczne 30,2 %, nadzienie nugatowe 29,4 %) marki Knoppers:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2294 kJ/550 kcal |
| Tłuszcz | 33,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18,6 g |
| Węglowodany | 52,4 g |
| w tym cukry | 35,3 g |
| Białko | 8,8 g |
| Sól | 0,39 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Knoppers opisuje Wafelek nadziewany (nadzienie mleczne 30,2 %, nadzienie nugatowe 29,4 %) tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Wafelek nadziewany (nadzienie mleczne 30,2 %, nadzienie nugatowe 29,4 %) marki Knoppers? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Knoppers wafelek w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 123 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
cukier, syrop glukozowy, gorzka czekolada 24% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory - fosfatydy amonu, E476, aromat), puree bananowe 1%, olej roślinny (palmowy)(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Figaro_Banana_w_czekoladzie/42580.htmlsubstancja wiążąca: maltitole; składniki zbożowe 36,4 % (mąka pszenna, grys kukurydziany, płatki owsiane, mąka ryżowa, kasza kukurydziana, otręby pszenne), polewa o smaku toff(...)
Cena: 1,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_Kids_baton_zbozowy_mleczna_krowka/84157.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna (12,6 %), odtłuszczone mleko w proszku (12,6 %), orzeszki ziemne (11,6 %), pełnoziarnista mąka pszenna (7 %)(...)
Cena: 1,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_Peanut_Wafelek_mleczno_orzeszkowy/110148.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (17,2 %), odtłuszczone mleko w proszku (13,2 %), pełnoziarnista mąka pszenna (4,8 %), orzechy laskowe (4,5 %), kakao ni(...)
Cena: 1,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_Black_White_Wafelek_mlecznoorzechowy/110150.html2026-12-01
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (11,8 %), odtłuszczone mleko w proszku (8,1 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,5 %), jogurt w proszku (z mleka) (3,5 %)(...)
Cena: 1,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_Jogurt_Wafelek_mleczno_jogurtowy/113891.html2026-11-01
czekolada MLECZNA 31,5 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), cukier, olej palmowy,(...)
Cena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Kinder_Bueno_baton/18159.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_toffi/20227.html






Koszyk z zakupami