Sante RAW Baton bananowo - kakaowy

Sante Baton RAW to smakowita przekąska na bazie pasty daktylowej z dodatkiem orzechów i owoców, która zapewni zastrzyk energii wprost z natury. Baton RAW ma 100% naturalny skład i krótką listę składników. Bez cukru dodanego. Zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowa porcja energii na już! 100% składników pochodzenia naturalnego – baton bez sztucznych dodatków bez dodatku cukru źródło błonnika krótki i przejrzysty skład proces produkcyjny RAW Baton RAW to idealna przekąska dla kobiet szukających lekkiej słodkości oraz dla wszystkich osób dbających o zdrową dietę. To także świetna przekąska dla dzieci, które uwielbiają jego mocno owocowy smak!
Sante RAW Baton bananowo - kakaowySante RAW Baton bananowo - kakaowy
masa netto

masa netto

35 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

72,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617036377

5900617036377

Cena: 2,52 zł

Kup 36 szt. po 2.48 zł/szt
2.52 PLN 2027-02-16 NewCondition

Zainteresował Cię produkt RAW Baton bananowo - kakaowy marki Sante?

Jak powstał produkt RAW Baton bananowo - kakaowy firmy Sante - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Daktyl suszony, orzeszki arachidowe, banan suszony 17% (banan, mąka ryżowa), kakao 3%, aromat naturalny. Produkt może zawierać gluten, soję, mleko, inne orzechy.

Producent marki Sante opisuje RAW Baton bananowo - kakaowy tak:

Baton RAW to smakowita przekąska na bazie pasty daktylowej z dodatkiem orzechów i owoców, która zapewni zastrzyk energii wprost z natury. Baton RAW ma 100% naturalny skład i krótką listę składników. Bez cukru dodanego. Zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowa porcja energii na już! 100% składników pochodzenia naturalnego – baton bez sztucznych dodatków bez dodatku cukru źródło błonnika krótki i przejrzysty skład proces produkcyjny RAW Baton RAW to idealna przekąska dla kobiet szukających lekkiej słodkości oraz dla wszystkich osób dbających o zdrową dietę. To także świetna przekąska dla dzieci, które uwielbiają jego mocno owocowy smak!

inne produkty w kategorii batony i wafelki

Wyrób firmy Sante o nazwie RAW Baton bananowo - kakaowy został przypisany do kategorii batony i wafelki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Sante RAW Baton orzechowy z chia Sante RAW Baton orzechowy z chia
35 g
66,29zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-01-28
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
45 g
73,78zł/kg

Cena: 3,32 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-26
Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
na 6 - kakaowy 26 g
47,69zł/kg

Cena: 1,24 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-01-31
Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
naturalnej 36 g
52,22zł/kg

Cena: 1,88 zł

PLN
1
128
Data przyd. 2027-06-30
Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
Data przyd. 2027-05-18
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
orzechowe 180 g
23,39zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-08-30

inne produkty marki Sante

Poznaj produkty marki Sante - w aktualnej ofercie mamy 56 produktów Sante.

Sante Musli płatki Tropical Sante Musli płatki Tropical
Data przyd. 2027-07-17
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli bananowe z czekoladą 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-07-07
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli owocowe 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-09
Sante Musli płatki Fruit Sante Musli płatki Fruit
Data przyd. 2027-06-23
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
150 g
22,07zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-07
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-29
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany drobny 500 g
12,72zł/kg

Cena: 6,36 zł

PLN
1
14
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5