Sante Migdały

Czy warto kupić produkt Migdały łuskane marki Sante?
| Wartości odżywcze (%) | produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2511 kJ/607 kcal |
| Tłuszcz | 51 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,1 g |
| Węglowodany | 6,6 g |
| w tym cukry | 6,6 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 24 g |
| Sól | <0,01 g |
| Witaminy | |
| Witamina E | 26.4 mg (220%)* |
| Tiamina | 0,25 mg (23%)* |
| Ryboflawina (Wit. B2) | 0,7 mg (50%)* |
| Niacyna | 6,8 mg (43%)* |
| Kwas foliowy | 48 µg (24%)* |
| Składniki mineralne | |
| Potas | 740 mg (37%)* |
| Wapń | 276 mg (35%)* |
| Fosfor | 490 mg (70%)* |
| Magnez | 278 mg (74%)* |
| Żelazo | 5,2 mg (37%)* |
| Cynk | 3,3 mg (33%)* |
| *% referencyjnej wartości spożycia dla osób dorosłych. |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Sante opisuje Migdały łuskane tak:
inne produkty w kategorii orzechy, migdały
Sante Migdały w sklepie dodomku.pl należy do kategorii orzechy, migdały. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 60 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Wiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
Cena: 10,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_nerkowca_BIO/34143.htmlCena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_BIO/34145.htmlCena: 11,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_migdalowe_BIO/34146.htmlCena: 17,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_laskowe_BIO/34159.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_blanszowane_BIO/34178.htmlFirma Sante prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 70 produktów marki Sante.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Cena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany/39210.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany_drobny/39211.html






Koszyk z zakupami