Bio Planet Orzechy nerkowca BIO

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Orzechy nerkowca marki Bio Planet?
Jak powstał produkt Orzechy nerkowca firmy Bio Planet - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Energia | 2462 kJ / 592 kcal |
| Tłuszcz | 42 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Węglowodany | 31 g |
| w tym cukry | 14 g |
| Błonnik | 3,0 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 0,04 g |
| Orzechy nerkowca : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Bio Planet opisuje Orzechy nerkowca tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Orzechy nerkowca marki Bio Planet? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii orzechy, migdały
Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Orzechy nerkowca został przypisany do kategorii orzechy, migdały. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Wiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_BIO/34145.htmlCena: 11,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_migdalowe_BIO/34146.htmlCena: 17,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_laskowe_BIO/34159.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_blanszowane_BIO/34178.htmlorzechy włoskie* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 663 kcal ( 2738 kJ) Białko- 14,4 g Węglowodany- 10,6 g Tłuszcz(...)
Cena: 9,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_wloskie_BIO/34307.htmlinne produkty marki Bio Planet
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Planet? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 30,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_nerkowca_BIO/39747.htmlCena: 76,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_nerkowca_BIO/40391.htmlCena: 15,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Figi_suszone_BIO/34144.htmlsuszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (40%), olej słonecznikowy* (0,1%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_zurawina_slodzona_cukrem_trzcinowym_BIO/34149.htmlŚliwki kalifornijskie suszone* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 254 kcal (1079 kJ) Białko - 2,6 g(...)
Cena: 32,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_sliwki_kalifornijskie_bez_pestek_suszone_bezglutenowe_BIO/34152.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Morwa_biala_suszona_BIO/34153.htmlCena: 6,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Kasza_jaglana_bezglutenowa_BIO/34154.htmlCena: 5,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_owsiane_BIO/34155.html






Koszyk z zakupami