Primaeco Musztarda łagodna BIO

Oglądasz produkt o nazwie Musztarda łagodna bio firmy Primaeco.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Primaeco:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 472 kJ / 113 kcal |
| Tłuszcz | 5,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 11 g |
| w tym cukry | 9,3 g |
| Błonnik | 1,9 g |
| Białko | 4,0 g |
| Sól | 2,0 g |
| **RWS- Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 17 sugerowanych porcji produktu. |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Primaeco opisuje Musztarda łagodna bio tak:
inne produkty w kategorii musztarda
Primaeco Musztarda łagodna BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii musztarda. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 74 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Woda, gorczyca (17,5%), cukier, ocet spirytusowy, sól, naturalny aromat, regulator kwasowości: kws cytrynowy, przyprawy.
Cena: 14,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_musztarda_lagodna/107206.htmlCena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Sarepska/20440.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Francuska/20441.htmlCena: 3,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Chrzanowa/20443.htmlCena: 3,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_stolowa/20444.htmlCena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Kremska/20445.htmlCena: 4,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_musztarda_sarepska/25746.htmlwoda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, miód sztuczny 2 % (cukier, woda, aromat miodowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Cena: 4,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_musztarda_gdanska._delikatesowa_miodowa/29718.htmlCzy znasz już markę Primaeco? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Primaeco od 23 czerwca 2012.
woda, fasola* 67 %, koncentrat pomidorowy* 15 %, cebula*, cukier trzcinowy*, skrobia kukurydziana natywna, sól morska, olej słonecznikowy*, sos sojowy* (woda, soja*, sól), mąk(...)
Cena: 15,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Primaeco_Fasola_w_sosie_pomidorowym_bezglutenowa_BIO/36154.htmlCena: 26,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Primaeco_Maslo_orzechowe_100_BIO_bez_dodatku_soli_i_cukru/53711.html2027-08-13
burak ćwikłowy* 88 %, cukier trzcinowy*, ocet spirytusowy*, sól morska, skrobia kukurydziana natywna, *- surowce rolnictwa ekologicznego
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Primaeco_Buraczki_tarte_pychotka_bezglutenowe_BIO/65219.html






Koszyk z zakupami