Octim Musztarda z Whiskey

Octim Musztarda z Whiskey powstaje z całych ziaren gorczycy, dzięki czemu jest bardziej wyrazista. Idealnie sprawdzi się dla miłośników Whiskey. Jest doskonałym uzupełnieniem potraw z grilla. W połączeniu z delikatnymi potrawami nadaje im wyrazistości. Musztarda z Whiskey pozwala nadać daniom mięsnym prawdziwego charakteru pozwalającego się przenieść myślami na irlandzkie wrzosowiska skąd pochodzi ten charakterny dodatek w naszej musztardzie. Stosuj ją do pieczeni, a nawet przystawek na imprezie, grillu z paczką przyjaciół.
Octim Musztarda z WhiskeyOctim Musztarda z Whiskey
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-18

pojemność

cena za kilogram

16,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605004217

5901605004217

Cena: 3,21 zł

3.21 PLN 2026-11-18 NewCondition
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda z Whiskey Octim Musztarda z Whiskey
190 g
16,89zł/kg

Cena: 3,21 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2026-11-18

Oglądasz produkt o nazwie Musztarda z Whiskey firmy Octim.

Producent marki Octim opisuje Musztarda z Whiskey tak:

Musztarda z Whiskey powstaje z całych ziaren gorczycy, dzięki czemu jest bardziej wyrazista. Idealnie sprawdzi się dla miłośników Whiskey. Jest doskonałym uzupełnieniem potraw z grilla. W połączeniu z delikatnymi potrawami nadaje im wyrazistości. Musztarda z Whiskey pozwala nadać daniom mięsnym prawdziwego charakteru pozwalającego się przenieść myślami na irlandzkie wrzosowiska skąd pochodzi ten charakterny dodatek w naszej musztardzie. Stosuj ją do pieczeni, a nawet przystawek na imprezie, grillu z paczką przyjaciół.

inne produkty w kategorii musztarda

Produkt Musztarda z Whiskey firmy Octim znajduje się w kategorii musztarda, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu musztarda:

Octim Musztarda Mazurska Francuska Octim Musztarda Mazurska Francuska
190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-08-27
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
190 g
15,26zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-12-17
Octim Musztarda Sarepska Octim Musztarda Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-09-08
Octim Musztarda kempingowa Octim Musztarda kempingowa
kempingowa 190 g
20,37zł/kg

Cena: 3,87 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-07-17
Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2027-05-15
Octim Musztarda miodowa Octim Musztarda miodowa
Data przydatności
2027-05-15
Octim Musztarda stołowa Octim Musztarda stołowa
190 g
20,32zł/kg

Cena: 3,86 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-03-13
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda z pomarańczą Octim Musztarda z pomarańczą
Data przydatności
2026-11-18

inne produkty marki Octim

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Octim? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Octim Ocet Spirytusowy Octim Ocet Spirytusowy
500 ml
11,98zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
jabłek bez konserwantów 10% kwasowości 5 litrów
9,42zł/l

Cena: 47,10 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2028-07-02
Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka
10% kwasowości 500 ml
8,30zł/l

Cena: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-09
Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6% Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
z Olsztynka 300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-22
Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
jabłek, bez konserwantów 6% kwasowości 410 ml
22,93zł/l

Cena: 9,40 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-05-15
Octim Ocet spirytusowy 10% Octim Ocet spirytusowy 10%
kwasowości 750 ml
8,51zł/l

Cena: 6,38 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2028-06-17
Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
z białego wina 250 ml
38,12zł/l

Cena: 9,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5