Octim Musztarda z pomarańczą

Octim Musztarda z pomarańczą to propozycja dla zwolenników słodkich, delikatnych smaków. Dzięki obecności suszonej skórki z pomarańczy i korzennych przypraw idealnie nadaje się jako marynata do mięs czy jako dresing do sałatek z owocami. Idealnie dobrane składniki nadają jej ciepłą barwę, która dodatkowo upiększy każdą potrawę na talerzu.
Octim Musztarda z pomarańcząOctim Musztarda z pomarańczą
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-18

pojemność

cena za kilogram

20,53 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605001353

5901605001353

Cena: 3,90 zł

3.90 PLN 2026-11-18 NewCondition

Czy warto kupić produkt Musztarda z pomarańczą marki Octim?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Octim Musztarda z pomarańczą? Sprawdź listę składników:

<p>Woda, gorczyca biała, cukier, koncentrat pomarańczowy (10%), ocet z wina białego, mi&oacute;d wielokwiatowy, s&oacute;l, gorczyca czarna, przyprawy, suszona sk&oacute;rka pomarańczy (0,2%), barwnik: kurkumina.</p>

Producent marki Octim opisuje Musztarda z pomarańczą tak:

Musztarda z pomarańczą to propozycja dla zwolenników słodkich, delikatnych smaków. Dzięki obecności suszonej skórki z pomarańczy i korzennych przypraw idealnie nadaje się jako marynata do mięs czy jako dresing do sałatek z owocami. Idealnie dobrane składniki nadają jej ciepłą barwę, która dodatkowo upiększy każdą potrawę na talerzu.

inne produkty w kategorii musztarda

Octim Musztarda z pomarańczą w sklepie dodomku.pl należy do kategorii musztarda. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 78 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Octim Musztarda Mazurska Francuska Octim Musztarda Mazurska Francuska
190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-08-27
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
190 g
15,26zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-12-17
Octim Musztarda Sarepska Octim Musztarda Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-09-08
Octim Musztarda kempingowa Octim Musztarda kempingowa
kempingowa 190 g
20,37zł/kg

Cena: 3,87 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-07-17
Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2027-05-15
Octim Musztarda miodowa Octim Musztarda miodowa
Data przydatności
2027-05-15
Octim Musztarda stołowa Octim Musztarda stołowa
190 g
20,32zł/kg

Cena: 3,86 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-03-13
Octim Musztarda a'la Dijon Octim Musztarda a'la Dijon
Data przydatności
2027-09-23

inne produkty marki Octim

Firma Octim prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 listopada 2010 - aktualnie dostępnych jest 41 produktów marki Octim.

Octim Ekologiczna musztarda ostra Octim Ekologiczna musztarda ostra
180 g
28,89zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-06-15
Octim Ekologiczna musztarda łagodna Octim Ekologiczna musztarda łagodna
180 g
28,89zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-07-22
Octim Musztarda delikatesowa Octim Musztarda delikatesowa
190 g
19,84zł/kg

Cena: 3,77 zł

PLN
1
30
Data przydatności
2027-07-17
Octim Musztarda z papryką Octim Musztarda z papryką
190 g
19,63zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2026-12-18
Octim Ocet Spirytusowy Octim Ocet Spirytusowy
500 ml
11,98zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
jabłek bez konserwantów 10% kwasowości 5 litrów
9,42zł/l

Cena: 47,10 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2028-07-02
Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka
10% kwasowości 500 ml
8,30zł/l

Cena: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-09
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5