Octim Musztarda kempingowa kempingowa

Octim
51Octim Musztarda kempingowa kempingowa
Musztarda kempingowa jest nieodłącznym dodatkiem do hot-dogów, hamburgerów czy tostów. Musztarda kempingowa sprawdzi się jako sos do domowego burgera dla całej rodziny. Jako nieodłączny element biesiadowania przy grillu i ognisku doskonale podkreśli smak pieczonych mięs i warzyw.
Octim Musztarda kempingowa kempingowaOctim Musztarda kempingowa kempingowa
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-17

pojemność

cena za kilogram

20,37 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605001896

5901605001896

Cena: 3,87 zł

Kup 10 szt. po 3.81 zł/szt
3.87 PLN 2027-07-17 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Musztarda kempingowa kempingowa firmy Octim.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Octim:

Woda, gorczyca biała, ocet spirytusowy, cukier, sól, ocet jabłkowy, przyprawy. Produkt może zawierać dwutlenek siarki i siarczyny.

Producent marki Octim opisuje Musztarda kempingowa kempingowa tak:

Musztarda kempingowa jest nieodłącznym dodatkiem do hot-dogów, hamburgerów czy tostów. Musztarda kempingowa sprawdzi się jako sos do domowego burgera dla całej rodziny. Jako nieodłączny element biesiadowania przy grillu i ognisku doskonale podkreśli smak pieczonych mięs i warzyw.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Musztarda kempingowa kempingowa firmy Octim. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii musztarda

    Octim Musztarda kempingowa kempingowa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii musztarda. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 78 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Octim Musztarda Mazurska Francuska Octim Musztarda Mazurska Francuska
    190 g
    23,16zł/kg

    Cena: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-08-27
    P R Z E C E N A -25%
    Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
    190 g
    15,26zł/kg

    Cena: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-12-17
    Octim Musztarda Sarepska Octim Musztarda Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-09-08
    Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
    wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
    23,16zł/kg

    Cena: 4,40 zł

    PLN
    1
    26
    Data przyd. 2027-05-15
    Octim Musztarda miodowa Octim Musztarda miodowa
    Data przydatności
    2027-05-15
    Octim Musztarda stołowa Octim Musztarda stołowa
    190 g
    20,32zł/kg

    Cena: 3,86 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-03-13
    P R Z E C E N A -25%
    Octim Musztarda z pomarańczą Octim Musztarda z pomarańczą
    Data przydatności
    2026-11-18
    Octim Musztarda a'la Dijon Octim Musztarda a'la Dijon
    Data przydatności
    2027-09-23

    inne produkty marki Octim

    Poznaj produkty marki Octim - w aktualnej ofercie mamy 41 produktów Octim.

    Octim Ekologiczna musztarda ostra Octim Ekologiczna musztarda ostra
    180 g
    28,89zł/kg

    Cena: 5,20 zł

    PLN
    1
    11
    Data przydatności
    2027-06-15
    Octim Ekologiczna musztarda łagodna Octim Ekologiczna musztarda łagodna
    180 g
    28,89zł/kg

    Cena: 5,20 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-07-22
    Octim Musztarda delikatesowa Octim Musztarda delikatesowa
    190 g
    19,84zł/kg

    Cena: 3,77 zł

    PLN
    1
    30
    Data przydatności
    2027-07-17
    Octim Musztarda z papryką Octim Musztarda z papryką
    190 g
    19,63zł/kg

    Cena: 3,73 zł

    PLN
    1
    11
    Data przydatności
    2026-12-18
    Octim Ocet Spirytusowy Octim Ocet Spirytusowy
    500 ml
    11,98zł/l

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
    jabłek bez konserwantów 10% kwasowości 5 litrów
    9,42zł/l

    Cena: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2028-07-02
    Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka
    10% kwasowości 500 ml
    8,30zł/l

    Cena: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
    300 ml
    29,97zł/l

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-12-09
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5