Octim Musztarda delikatesowa

Octim
Octim Musztarda delikatesowaOctim Musztarda delikatesowa
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-17

pojemność

cena za kilogram

19,84 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605003357

5901605003357

Cena: 3,77 zł

Kup 10 szt. po 3.71 zł/szt
3.77 PLN 2027-07-17 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Musztarda delikatesowa firmy Octim.

inne produkty w kategorii musztarda

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Octim Musztarda delikatesowa do kategorii musztarda.

Octim Musztarda Mazurska Francuska Octim Musztarda Mazurska Francuska
190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-08-27
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
190 g
15,26zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-12-17
Octim Musztarda Sarepska Octim Musztarda Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-09-08
Octim Musztarda kempingowa Octim Musztarda kempingowa
kempingowa 190 g
20,37zł/kg

Cena: 3,87 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-07-17
Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2027-05-15
Octim Musztarda miodowa Octim Musztarda miodowa
Data przydatności
2027-05-15
Octim Musztarda stołowa Octim Musztarda stołowa
190 g
20,32zł/kg

Cena: 3,86 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-03-13
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda z pomarańczą Octim Musztarda z pomarańczą
Data przydatności
2026-11-18

inne produkty marki Octim

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Octim, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Octim Musztarda a'la Dijon Octim Musztarda a'la Dijon
Data przydatności
2027-09-23
Octim Ekologiczna musztarda ostra Octim Ekologiczna musztarda ostra
180 g
28,89zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-06-15
Octim Ekologiczna musztarda łagodna Octim Ekologiczna musztarda łagodna
180 g
28,89zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-07-22
Octim Musztarda z papryką Octim Musztarda z papryką
190 g
19,63zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2026-12-18
Octim Ocet Spirytusowy Octim Ocet Spirytusowy
500 ml
11,98zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
jabłek bez konserwantów 10% kwasowości 5 litrów
9,42zł/l

Cena: 47,10 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2028-07-02
Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka
10% kwasowości 500 ml
8,30zł/l

Cena: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-09
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5