Kucharek przyprawa do potraw

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Przyprawa do potraw marki Kucharek?
Jak powstał produkt Przyprawa do potraw firmy Kucharek - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 608 kJ |
| Wartość energetyczna | 144 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 25 g |
| w tym cukry | 16 g |
| Białko | 7,9 g |
| Sól | 58,9 g |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Kucharek opisuje Przyprawa do potraw tak:
inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki
Produkt Przyprawa do potraw firmy Kucharek znajduje się w kategorii przyprawy sypkie mieszanki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu przyprawy sypkie mieszanki:
sól jodowana (sól, jodan potasu), warzywa suszone 15,1 % (pasternak, marchew, cebula, czosnek, natka pietruszki, pomidory, liście SELERA, papryka), wzmacniacze smaku (glutamin(...)
Cena: 1,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Warzywko_Przyprawa_do_potraw_uniwersalna/56019.htmlprzyprawy (kurkuma (16,2 %), kozieradka, kolendra (15,9 %), czosnek, kmin rzymski, GORCZYCA biała, cynamon, imbir, goździki, papryka słodka, gałka muszkatołowa, chili), sól
Cena: 2,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_curry/19495.htmlGORCZYCA biała (29,5 %), kolendra, papryka słodka, kminek (14,5 %), majeranek (14 %), chili (3 %), liście laurowe
Cena: 3,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_pieprz_ziolowy/19499.htmlsól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_grillowa_klasyczna_20g/30327.htmlsól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kop(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_ryb/31344.htmlsól, papryka słodka, cukier, kminek (9 %), pieprz czarny, nasiona kolendry (2 %), gorczyca biała, majeranek (1,1 %), owoc jałowca, liść laurowy, ziele angielskie, papryka ostra
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_do_bigosu/32022.htmlgorczyca biała (47 %), nasiona kolendry (19 %), kminek (15,2 %), papryka ostra, czosnek, kozieradka, majeranek
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Pieprz_ziolowy/32023.htmlsól, cebula, pasternak, papryka słodka, majeranek (4,8 %), hydrolizat białka sojowego, pieprz czarny (2,5 %), liść laurowy (2 %), marchew, imbir, cukier, gałka muszkatołowa, n(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_do_flakow/32024.html2027-11-30
Czy znasz już markę Kucharek? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Kucharek od 7 sierpnia 2015.
sól, warzywa suszone (15,5 %): marchew, pasternak, ziemniak, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, por, kapusta, korzeń pietruszki, pomidor, czosnek, papryka słodka, wzmacn(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kucharek_przyprawa_do_potraw/50722.htmlsól, tłuszcz palmowy, skrobia, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe, warzywa suszone (5 %): marchew, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, (...)
Cena: 2,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Kucharek_Bulion_warzywny/105974.html






Koszyk z zakupami