Delecta Zozole Painter Kisiel na zimno o smaku malinowym

Delecta

Deser w proszku. Kisiel instant na zimno. Produkt ogólnego przeznaczenia, do spożycia po przygotowaniu zgodnie z przepisem podanym na opakowaniu. Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, jaja, soję, orzechy, orzeszki ziemne i nasiona sezamu

Delecta Zozole Painter Kisiel  na zimno o smaku malinowymDelecta Zozole Painter Kisiel  na zimno o smaku malinowym
masa netto

masa netto

30 g

pojemność

cena za kilogram

48,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983026354

5900983026354

Cena: 1,44 zł

Produkt chwilowo niedostępny
1.44 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Zozole Painter Kisiel na zimno o smaku malinowym firmy Delecta.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Delecta Zozole Painter Kisiel na zimno o smaku malinowym? Sprawdź listę składników:

Cukier, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat, zagęszczony sok malinowy w proszku, barwnik: indygotyna.


Wartość energetyczna na 100 g 236 kJ/ 55 kcal. Tłuszcz 0g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g. Węglowodany 14 g, w tym cukry 8,9 g. Białko 0g. Sól 0 g Alergeny: Mogą wystąpić jako zanieczyszczenie krzyżowe: Nasiona sezamu, Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies zwyczajny, pszenica oplewiona, orkisz, kamut lub ich szczepy hybrydowe). Jaja, Orzeszki ziemne / orzeszki arachidowe , Nasiona soi , Mleko, Orzechy (tj. migdał, orzech laskowy, orzech włoski, nerkowiec, orzech pekan, orzech brazylijski, pistacja, orzech pistacjowy, orzech makadamia).


Producent marki Delecta opisuje Zozole Painter Kisiel na zimno o smaku malinowym tak:

Deser w proszku. Kisiel instant na zimno. Produkt ogólnego przeznaczenia, do spożycia po przygotowaniu zgodnie z przepisem podanym na opakowaniu. Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, jaja, soję, orzechy, orzeszki ziemne i nasiona sezamu


inne produkty w kategorii kisiel

Wyrób firmy Delecta o nazwie Zozole Painter Kisiel na zimno o smaku malinowym został przypisany do kategorii kisiel. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel
truskawkowy 30 g
55,00zł/kg

Cena: 1,65 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2027-07-31
Dr.Oetker kisiel słodka chwila Dr.Oetker kisiel słodka chwila
jabłkowy 30 g
55,33zł/kg

Cena: 1,66 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-04-30
Dr.Oetker kisiel słodka chwila Dr.Oetker kisiel słodka chwila
wiśniowy 30 g
55,00zł/kg

Cena: 1,65 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2027-07-31
Dr.Oetker kisiel słodka chwila Dr.Oetker kisiel słodka chwila
malinowy 30 g
57,00zł/kg

Cena: 1,71 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-05-30
Dr. Oetker Słodka Chwila Kisiel Dr. Oetker Słodka Chwila Kisiel
smak morelowy 30 g
55,67zł/kg

Cena: 1,67 zł

PLN
1
34
Data przyd. 2027-04-30
Dr. Oetker Słodka Chwila Kisiel Dr. Oetker Słodka Chwila Kisiel
smak cytrynowy 30 g
55,00zł/kg

Cena: 1,65 zł

PLN
1
34
Data przyd. 2027-07-31
Delecta Owocowy kubek Kisiel smak Delecta Owocowy kubek Kisiel smak
truskawkowy 30 g
54,00zł/kg

Cena: 1,62 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-08-30

inne produkty marki Delecta

Czy znasz już markę Delecta? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Delecta od 23 kwietnia 2008.

Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
o smaku czekoladowym 670 g
13,42zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-08-30
Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
jogurtowe 640 g
13,89zł/kg

Cena: 8,89 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-09-30
Delecta Kujawianka kawa zbożowa Delecta Kujawianka kawa zbożowa
500 g
12,76zł/kg

Cena: 6,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30
Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
drożdżowe 600. g
15,57zł/kg

Cena: 9,34 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-08-30
Delecta krem karpatka oryginalna Delecta krem karpatka oryginalna
250 g
19,56zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-05-30
Delecta Duża Blacha piernik Delecta Duża Blacha piernik
Data przyd. 2027-06-30
Delecta Śnieżka oryginalna deser Delecta Śnieżka oryginalna deser
w proszku 51 g
41,96zł/kg

Cena: 2,14 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
Delecta Babeczki Nadziewane Delecta Babeczki Nadziewane
płatkami czekolady 280 g
29,79zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5