Delecta Owocowy kubek Kisiel smak truskawkowy

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kisiel o smaku truskawkowym w proszku z kawałkami owoców firmy Delecta?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Kisiel o smaku truskawkowym w proszku z kawałkami owoców marki Delecta:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 239 kJ |
| Wartość energetyczna | 56 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 14 g |
| w tym cukry | 9,3 g |
| Białko | 0,1 g |
| Sól | 0 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Ok. 205 g produktu po przyrządzeniu (1 porcja) |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Delecta opisuje Kisiel o smaku truskawkowym w proszku z kawałkami owoców tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Kisiel o smaku truskawkowym w proszku z kawałkami owoców marki Delecta? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii kisiel
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Delecta Owocowy kubek Kisiel smak truskawkowy do kategorii kisiel.
cukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (betanina), aromat, ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, sól, witamina C, koncentrat soku malinowego
Cena: 1,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_kisiel_slodka_chwila_malinowy/27703.htmlcukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, barwnik (kurkumina), witamina C, ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, sól, koncentrat soku more(...)
Cena: 1,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr._Oetker_Slodka_Chwila_Kisiel_smak_morelowy/33882.htmlcukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), sól, barwnik (ryboflawiny), witamina C, koncentrat soku z cytryny, aromat
Cena: 1,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr._Oetker_Slodka_Chwila_Kisiel_smak_cytrynowy/33886.htmlbio cukier, bio skrobia ziemniaczana, bio kurkuma mielona, aromat naturalny, kwas: kwas jabłkowy, kwas askorbinowy (witamina C)
Cena: 2,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Amylon_Kisiel_cytrynowy_bezglutenowy_BIO/46500.html2027-12-08
cukier bio, skrobia ziemniaczana bio, barwnik (sproszkowany burak czerwony bio, kurkuma mielona bio), aromat truskawkowy, kwas (kwas jabłkowy), kwas askorbinowy (witamina C)
Cena: 2,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Amylon_Kisiel_truskawkowy_bezglutenowy_BIO/46501.htmlbio cukier, bio skrobia ziemniaczana, bio sproszkowany burak czerwony, aromat naturalny, kwas: kwas jabłkowy, kwas askorbinowy (witamina C)
Cena: 2,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Amylon_Kisiel_instant_o_smaku_wisniowy_bezglutenowy_BIO/46502.html2027-12-16
cukier, skrobia ziemniaczana modyfikowana, owoce liofilizowane 4,7 % w zmiennych proporcjach (jagody, maliny), barwniki: antocyjany, kurkumina, regulator kwasowości: kwas cytr(...)
Cena: 1,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Kisielek_kisiel_z_kawalkami_owocow_instant_o_smaku_lesnych/48075.htmlcukier, skrobia ziemniaczana, truskawki liofilizowane 4,9 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, barwniki: kwas karminowy, ryboflawiny, sól, witamina C (kwas L-askor(...)
Cena: 1,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Kisielek_kisiel_z_kawalkami_owocow_instant_o_smaku_truskawkowym/48076.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Delecta, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 1,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_cukier_wanilinowy/27144.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_o_smaku_czekoladowym/29290.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 4,5 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowyc(...)
Cena: 8,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_jogurtowe/29291.htmlCena: 6 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kujawianka_kawa_zbozowa/31875.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
Cena: 9,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
Cena: 8,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_piernik/33599.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Sniezka_oryginalna_deser_w_proszku/33834.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
Cena: 8,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Babeczki_Nadziewane_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28






Koszyk z zakupami