Delecta Pyszny Budyń smak malina z mascarpone

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Pyszny budyń o smaku malina z mascarpone w proszku firmy Delecta?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Delecta:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 286 kJ |
| Wartość energetyczna | 67 kcal |
| Tłuszcz | 0,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 15 g |
| w tym cukry | 9,4 g |
| Białko | 0,1 g |
| Sól | 0,03 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal). | |
| Ok. 215 g produktu po przyrządzeniu (1 porcja) |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Delecta opisuje Pyszny budyń o smaku malina z mascarpone w proszku tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Pyszny budyń o smaku malina z mascarpone w proszku marki Delecta? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii budyń
Wyrób firmy Delecta o nazwie Pyszny budyń o smaku malina z mascarpone w proszku został przypisany do kategorii budyń. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, aromaty, 0,1% koncentrat soku malinowego w proszku, koncentrat z buraka
Cena: 1,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_budyn_malinowy/20619.htmlskrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, aromat, suszony koncentrat soku malinowego 0,1 %, barwnik: kwas karminowy
Cena: 1,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Budyn_o_smaku_malinowym/48095.htmlskrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, aromaty, 0,3 % ŚMIETANKA w proszku, barwnik (ryboflawiny)
Cena: 1,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_budyn_smietankowy/20618.htmlCena: 1,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_budyn_smak_Waniliowy/20620.htmlCena: 4,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Amylon_Budyn_o_smaku_waniliowym_BIO_bezglutenowy/47349.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Amylon_Budyn_czekoladowy_bezglutenowy_BIO/47475.htmlCena: 1,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Budyn_o_smaku_smietankowym/48090.htmlFirma Delecta prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 54 produktów marki Delecta.
Cena: 1,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_cukier_wanilinowy/27144.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_o_smaku_czekoladowym/29290.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 4,5 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowyc(...)
Cena: 8,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_jogurtowe/29291.htmlCena: 6 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kujawianka_kawa_zbozowa/31875.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
Cena: 9,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
Cena: 8,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_piernik/33599.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Sniezka_oryginalna_deser_w_proszku/33834.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
Cena: 8,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Babeczki_Nadziewane_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28






Koszyk z zakupami