Delecta Duży budyń smak krówki

Zainteresował Cię produkt Budyń o smaku krówki w proszku marki Delecta?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Delecta Duży budyń smak krówki? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Bez dodatku cukru Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 324 kJ / 80 kcal |
| Tłuszcz | 1,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Węglowodany | 12 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Białko | 3,3 g |
| Sól | 0 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |
| ** Z mlekiem 2 % tłuszczu | |
| ok. 845 g produktu po przyrządzeniu (6 porcji) |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Delecta opisuje Budyń o smaku krówki w proszku tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Budyń o smaku krówki w proszku firmy Delecta. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 8 ocen.
- Agata , 2020-12-23 20:57:21Polecam
inne produkty w kategorii budyń
Produkt Budyń o smaku krówki w proszku firmy Delecta znajduje się w kategorii budyń, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu budyń:
Cena: 1,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duzy_budyn_smak_smietankowy/41824.htmlCena: 2,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duzy_budyn_smak_czekoladowy/41847.htmlskrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, 1,1% czekolada w proszku (kakao w proszku, cukier, dekstroza), aromat (zawiera LAKTOZĘ)
Cena: 1,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_budyn_smak_Czekoladowy/20616.htmlskrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, aromaty, 0,3 % ŚMIETANKA w proszku, barwnik (ryboflawiny)
Cena: 1,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_budyn_smietankowy/20618.htmlskrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, aromaty, 0,1% koncentrat soku malinowego w proszku, koncentrat z buraka
Cena: 1,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_budyn_malinowy/20619.htmlCena: 1,44 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_budyn_smak_Waniliowy/20620_2419309_144.htmlCena: 1,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_budyn_bez_cukru_waniliowy/26468.htmlPoznaj produkty marki Delecta - w aktualnej ofercie mamy 47 produktów Delecta.
Cena: 1,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_cukier_wanilinowy/27144.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_o_smaku_czekoladowym/29290.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 4,5 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowyc(...)
Cena: 8,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_jogurtowe/29291.htmlCena: 6 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kujawianka_kawa_zbozowa/31875.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
Cena: 9,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
Cena: 8,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_piernik/33599.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Sniezka_oryginalna_deser_w_proszku/33834.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
Cena: 8,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Babeczki_Nadziewane_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28






Koszyk z zakupami