Cenos o'Sole Sól Fita morska o obniżonej zawartości sodu jodowana

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Sól Fita morska, o obniżonej zawartości sodu, jodowana firmy Cenos?
Jak powstał produkt Sól Fita morska, o obniżonej zawartości sodu, jodowana firmy Cenos - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 0 kJ / 0 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 68,9 g |
| Składniki mineralne | |
| Potas | 15700 mg / 785%* |
| Jod | 2310 µg / 1540%* |
| * % Dziennej referencyjnej wartości spożycia. |
Producent marki Cenos opisuje Sól Fita morska, o obniżonej zawartości sodu, jodowana tak:
Cenos o'Sole Sól Fita morska o obniżonej zawartości sodu jodowana w sklepie dodomku.pl należy do kategorii sól. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 34 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
sól NaCl - 99,5%, substancja wzbogacająca: KIO3 - jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca - E 536, 100 g soli zawiera 3,9 ± 1,3 mg jodanu potasu
Cena: 3,62 zł
PLN https://dodomku.pl/oSole_Sol_spozywcza_warzona_jodowana/28776.htmlSól himalajska różowa drobno mielona 100%, nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.
Cena: 10,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Crystalline_Planet_Sol_Himalajska_Rozowa_Drobno_mielona/46503.htmlOpis:Sól morska pozyskiwana jest przez odparowanie wody morskiej. To najbardziej znana przyprawa w naszej kuchni. Ze względu na unikalny smak od wieków ceniona jest w kuchniac(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Skarby_Oceanu_sol_morska_drobno_mielona/46737.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Klodawska_kamienna_sol_spozywcza_jodowana/78973.html






Koszyk z zakupami