Cenos Fasola Piękny Jaś

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Fasola Piękny Jaś firmy Cenos.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1275 kJ |
| wartość energetyczna | 303 kcal |
| tłuszcz | 1,3 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,2 g |
| węglowodany | 43 g |
| w tym cukry | 9,3 g |
| błonnik | 21 g |
| białko | 20 g |
| sól | <0,01 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Producent marki Cenos opisuje Fasola Piękny Jaś tak:
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Wyrób firmy Cenos o nazwie Fasola Piękny Jaś został przypisany do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 12,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_fasola_piekny_jas_Tyczny/29751.htmlCena: 7,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_fasola_piekny_jas_Karlowy/32662.htmlCena: 12,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Fasolka_czerwona_Kidney_BIO/39707.html2027-09-19
Cena: 9,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Fasolka_biala_BIO/39708.htmlCena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Fasolka_mung_BIO/39857.htmlSkład:fasolka pinto* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)Opis:Ekologiczna fasolka pinto to dekoracyjna roślina strączkowa. Bordowe kropki sprawiają, że dania z jej dodat(...)
Cena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_fasolka_pinto_BIO/46889.htmlCena: 9,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_fasola_biala_drobna/50527.html2027-11-02






Koszyk z zakupami