Winiary bulion pieczeniowy 6 kostek Kostaka mięsna

Winiary
55
NADAJE SWIETNY SMAK SOSU Winiary bulion pieczeniowy 6 kostek Kostaka mięsna
54Winiary bulion pieczeniowy 6 kostek Kostaka mięsna
Winiary bulion pieczeniowy 6 kostek Kostaka mięsnaWiniary bulion pieczeniowy 6 kostek Kostaka mięsna
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

61,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613031317660

7613031317660

Cena: 3,71 zł

3.71 PLN 2027-03-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Bulion pieczeniowy firmy Winiary?

Jak powstał produkt Bulion pieczeniowy firmy Winiary - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), cukier, skrobia ziemniaczana, aromaty, suszone warzywa 3,2 % (cebula, czosnek 0,5 %), barwnik (E 150d), suszone mięso wołowe 0,4 %, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu)
Wartości odżywcze (%)W 100 ml bulionu
Wartość energetyczna26 kJ
Wartość energetyczna6 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany0,4 g
w tym cukry0,2 g
Błonnik0,0 g
Białko0,2 g
Sól0,92 g
*RWS=Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 30 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
**po przyrządzeniu z 1 kostką/litr

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Winiary opisuje Bulion pieczeniowy tak:

Winiary
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Bulion pieczeniowy.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Aby uzyskać esencjonalny bulion, rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. Jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. Kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. Po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Bulion pieczeniowy firmy Winiary? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2017-11-23 00:52:54NADAJE SWIETNY SMAK SOSU



inne produkty w kategorii buliony, kostki rosołowe

Winiary bulion pieczeniowy 6 kostek Kostaka mięsna w sklepie dodomku.pl należy do kategorii buliony, kostki rosołowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 22 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Wołowy (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Warzywny (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Kucharek Bulion warzywny Kucharek Bulion warzywny
Data przyd. 2027-04-30
Knorr Rosół z kury Knorr Rosół z kury
Data przydatności
2027-08-30
Winiary bulion w kostkach 12 Winiary bulion w kostkach 12
kostek rosół wołowy 120 g
56,58zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-03-30
Knorr Rosół wołowy Knorr Rosół wołowy
Data przyd. 2027-09-30
Drobdar Bulion wegetariański Drobdar Bulion wegetariański
120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-18
P R Z E C E N A -40%
Winiary bulion rosół z kury Winiary bulion rosół z kury
170 g
32,71zł/kg

Cena: 5,56 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-30

inne produkty marki Winiary

Czy znasz już markę Winiary? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Winiary od 2 listopada 2007.

Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
Data przyd. 2027-05-30
Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 210 g
16,38zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
60 g
38,67zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-03-30
Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
71 g
39,30zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-28
Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
Data przyd. 2027-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5