Bio Planet Budyń smak malinowy BIO

Bio Planet

Budyń o smaku malinowym w proszku z dodatkiem liofilizowanych malin. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Bio Planet Budyń smak malinowy BIOBio Planet Budyń smak malinowy BIO
BIO
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

82,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907738158179

5907738158179

Cena: 3,15 zł

3.15 PLN 2027-10-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Budyń smak malinowy BIO marki Bio Planet?

Jak powstał produkt Budyń smak malinowy BIO firmy Bio Planet - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

skrobia*, maliny liofilizowane* (5,3 %), burak czerwony w proszku*, naturalny aromat (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 360 kJ/ 86 kcal
Tłuszcz - 1,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,1 g
Węglowodany - 14 g
w tym cukry - 8,9 g
Białko - 3,4 g
Sól - 0,11 g


Producent marki Bio Planet opisuje Budyń smak malinowy BIO tak:

Budyń o smaku malinowym w proszku z dodatkiem liofilizowanych malin. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


inne produkty w kategorii budyń

Produkt Budyń smak malinowy BIO firmy Bio Planet znajduje się w kategorii budyń, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu budyń:

Bio Planet Budyń smak waniliowy BIO Bio Planet Budyń smak waniliowy BIO
38 g
86,32zł/kg

Cena: 3,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-08-08
Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy
45 g
35,33zł/kg

Cena: 1,59 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
60 g
38,67zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-03-30
Delecta Duży budyń smak Delecta Duży budyń smak
śmietankowy 64 g
29,06zł/kg

Cena: 1,86 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-11-30
Delecta Duży budyń smak krówki Delecta Duży budyń smak krówki
64 g
28,75zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-07-30
Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
bezglutenowy 40 g
108,75zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-12
Amylon Budyń czekoladowy Amylon Budyń czekoladowy
bezglutenowy BIO 40 g
99,75zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-01-20
Cykoria Budyń o smaku Cykoria Budyń o smaku
śmietankowym 40 g
32,50zł/kg

Cena: 1,30 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-02-25

inne produkty marki Bio Planet

Firma Bio Planet prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 6 marca 2012 - aktualnie dostępnych jest 266 produktów marki Bio Planet.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5