Batom Erytrytol

Batom

Erytrol może być stosowany do gotowania, pieczenia lub słodzenia. Redukując w ten sposób kaloryczność przygotowanych potraw. Erytrol jest mniej słodki niż tradycyjny cukier osiągając około 75 % jego słodyczy.

Batom ErytrytolBatom Erytrytol
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-25

pojemność

cena za kilogram

38,74 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709950672

5907709950672

Cena: 19,37 zł

19.37 PLN 2028-01-25 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Erytrytol firmy Batom.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Batom Erytrytol? Sprawdź listę składników:

substancja słodząca: erytrytol.


Wartość energetyczna: 0 kJ/0 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 99,5 g
w tym cukry: 0 g
alkohole wielowodorotlenowe: 99,5 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g


Producent marki Batom opisuje Erytrytol tak:

Erytrol może być stosowany do gotowania, pieczenia lub słodzenia. Redukując w ten sposób kaloryczność przygotowanych potraw. Erytrol jest mniej słodki niż tradycyjny cukier osiągając około 75 % jego słodyczy.


inne produkty w kategorii cukier

Batom Erytrytol w sklepie dodomku.pl należy do kategorii cukier. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 45 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Santini Ksylitol Santini Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

Cena: 31,44 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-17
Cukier Diamant w kostkach Cukier Diamant w kostkach
500 g
13,06zł/kg

Cena: 6,53 zł

PLN
1
15
Bio Planet Cukier trzcinowy Bio Planet Cukier trzcinowy
brązowy demerara BIO 500 g
20,42zł/kg

Cena: 10,21 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-02-28
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany drobny 500 g
12,72zł/kg

Cena: 6,36 zł

PLN
1
14
Bio Planet Cukier trzcinowy jasny Bio Planet Cukier trzcinowy jasny
BIO 500 g
17,00zł/kg

Cena: 8,50 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-09-30
Ksylitol - cukier z brzozy Ksylitol - cukier z brzozy
500 g
43,50zł/kg

Cena: 21,75 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-24
Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
500 g
14,48zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-26

inne produkty marki Batom

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Batom, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Batom Sok malinowy NFC BIO Batom Sok malinowy NFC BIO
330 ml
87,45zł/l

Cena: 28,86 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-10
Batom Syrop malinowy BIO Batom Syrop malinowy BIO
330 ml
81,79zł/l

Cena: 26,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-10
Batom ekologiczne powidło śliwkowe Batom ekologiczne powidło śliwkowe
B/C BIO 270 g
107,37zł/kg

Cena: 28,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-16
Batom Cytryna z imbirem w syropie Batom Cytryna z imbirem w syropie
BIO 220 g
72,68zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-05
Batom Soda oczyszczona Batom Soda oczyszczona
1 kg
15,00zł/kg

Cena: 15 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-03-03
Batom ekologiczna włoszczyzna Batom ekologiczna włoszczyzna
suszona BIO 75 g
162,13zł/kg

Cena: 12,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-01
Batom Włoszczyzna.Warzywa suszone Batom Włoszczyzna.Warzywa suszone
BIO 150 g
128,47zł/kg

Cena: 19,27 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-01
Batom Witamina C 1000 mg Batom Witamina C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

Cena: 15,50 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-01-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5