Batom Syrop malinowy BIO

Batom
42Batom Syrop malinowy BIO

Skład:

Maliny* (60%) cukier trzcinowy (40%).

 

*pdodukt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli COBICO PL-03-001216

Batom Syrop malinowy BIOBatom Syrop malinowy BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-10

pojemność

cena za litr

81,79 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709950863

5907709950863

Cena: 26,99 zł

26.99 PLN 2027-09-10 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Syrop malinowy BIO firmy Batom.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Syrop malinowy BIO marki Batom:

Sok z malin* 70%, cukier trzcinowy 30%.

*certyfikowany składnik ekologiczny


Producent marki Batom opisuje Syrop malinowy BIO tak:


Skład:

Maliny* (60%) cukier trzcinowy (40%).

 

*pdodukt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli COBICO PL-03-001216


Marka:Batom

Jakie recenzje zebrał produkt Syrop malinowy BIO marki Batom? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii syropy

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Batom Syrop malinowy BIO do kategorii syropy.

    Batom Syrop z czarnego bzu BIO Batom Syrop z czarnego bzu BIO
    330 ml
    63,33zł/l

    Cena: 20,90 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-05-23
    Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
    aronia 420 ml
    20,40zł/l

    Cena: 8,57 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-30
    Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
    malina z kwiatem lipy 420 ml
    19,81zł/l

    Cena: 8,32 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-07-30
    Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
    czarna porzeczka 420 ml
    19,83zł/l

    Cena: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-08-30
    Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
    wiśnia 420 ml
    20,02zł/l

    Cena: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-06-30
    Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
    truskawka 420 ml
    20,19zł/l

    Cena: 8,48 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-07-30
    Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
    malina 420 ml
    19,83zł/l

    Cena: 8,33 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2027-08-30
    Victoria's - syrop barmański Victoria's - syrop barmański
    Blue Curacao 490 ml
    37,57zł/l

    Cena: 18,41 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-07-02

    inne produkty marki Batom

    Czy znasz już markę Batom? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Batom od 19 października 2012.

    Batom Sok malinowy NFC BIO Batom Sok malinowy NFC BIO
    330 ml
    87,45zł/l

    Cena: 28,86 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-09-10
    Batom ekologiczne powidło śliwkowe Batom ekologiczne powidło śliwkowe
    B/C BIO 270 g
    107,37zł/kg

    Cena: 28,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-09-16
    Batom Cytryna z imbirem w syropie Batom Cytryna z imbirem w syropie
    BIO 220 g
    72,68zł/kg

    Cena: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-02-05
    Batom Soda oczyszczona Batom Soda oczyszczona
    1 kg
    15,00zł/kg

    Cena: 15 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-02-20
    Batom Erytrytol Batom Erytrytol
    500 g
    38,74zł/kg

    Cena: 19,37 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-01-25
    Batom ekologiczna włoszczyzna Batom ekologiczna włoszczyzna
    suszona BIO 75 g
    162,13zł/kg

    Cena: 12,16 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-03-01
    Batom Włoszczyzna.Warzywa suszone Batom Włoszczyzna.Warzywa suszone
    BIO 150 g
    128,47zł/kg

    Cena: 19,27 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-03-01
    Batom Witamina C 1000 mg Batom Witamina C 1000 mg
    250 g
    62,00zł/kg

    Cena: 15,50 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-01-13
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5