Batom Witamina C 1000 mg

Batom
52Batom Witamina C 1000 mg

Suplementy diety. Witamina C wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C BATOM jest produktem naturalnego pochodzenia, pozyskiwana jest ze skrobi kukurydzianej w wyniku dwustopniowej fermentacji. Ta metoda produkcji witaminy C została opracowana w latach 60-tych dwudziestego wieku w Chinach i jest tam powszechnie stosowana.

Batom Witamina C 1000 mgBatom Witamina C 1000 mg
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-13

pojemność

cena za kilogram

62,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709956179

5907709956179

Cena: 15,50 zł

15.50 PLN 2028-01-13 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Witamina C 1000 mg firmy Batom.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Batom Witamina C 1000 mg? Sprawdź listę składników:

Witamina C (kwas L-askorbinowy)


Producent marki Batom opisuje Witamina C 1000 mg tak:

Suplementy diety. Witamina C wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C BATOM jest produktem naturalnego pochodzenia, pozyskiwana jest ze skrobi kukurydzianej w wyniku dwustopniowej fermentacji. Ta metoda produkcji witaminy C została opracowana w latach 60-tych dwudziestego wieku w Chinach i jest tam powszechnie stosowana.


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Witamina C 1000 mg firmy Batom. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii witaminy

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Batom Witamina C 1000 mg do kategorii witaminy.

    Krüger Vital Power Witamina C Krüger Vital Power Witamina C
    smak cytrynowy 20 szt.

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-06-30
    Krüger Vital Power Magnez+B6 Krüger Vital Power Magnez+B6
    smak cytrynowy 20 tabl.

    Cena: 8,42 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-07-30
    Apotheke Herbatka dla dzieci dzika Apotheke Herbatka dla dzieci dzika
    róża, melisa i rokitnik BIO po 9. miesiącu 20 torebek

    Cena: 7,62 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-07-01
    Krüger Vital Power Multiwitamina Krüger Vital Power Multiwitamina
    smak pomarańczowy 90 g
    88,78zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    31
    Data przyd. 2028-02-28
    Krüger Vital Power Żelazo Krüger Vital Power Żelazo
    Kwas foliowy + Wit. C 20 tabl.

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2028-03-30
    Krüger Błonnik Krüger Błonnik
    80 g
    71,00zł/kg

    Cena: 5,68 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2028-07-30
    Apotheke Błonnik łuski babki Apotheke Błonnik łuski babki
    jajowatej BIO 115 g
    232,96zł/kg

    Cena: 26,79 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-09-30
    Radix-Bis ostropest plamisty Radix-Bis ostropest plamisty
    mielony nieodtłuszczony 200 g
    32,05zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-22

    inne produkty marki Batom

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Batom, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Batom Sok malinowy NFC BIO Batom Sok malinowy NFC BIO
    330 ml
    87,45zł/l

    Cena: 28,86 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-09-10
    Batom Syrop malinowy BIO Batom Syrop malinowy BIO
    330 ml
    81,79zł/l

    Cena: 26,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-09-10
    Batom ekologiczne powidło śliwkowe Batom ekologiczne powidło śliwkowe
    B/C BIO 270 g
    107,37zł/kg

    Cena: 28,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-09-16
    Batom Cytryna z imbirem w syropie Batom Cytryna z imbirem w syropie
    BIO 220 g
    72,68zł/kg

    Cena: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-02-05
    Batom Soda oczyszczona Batom Soda oczyszczona
    1 kg
    15,00zł/kg

    Cena: 15 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-02-20
    Batom Erytrytol Batom Erytrytol
    500 g
    38,74zł/kg

    Cena: 19,37 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-01-25
    Batom ekologiczna włoszczyzna Batom ekologiczna włoszczyzna
    suszona BIO 75 g
    162,13zł/kg

    Cena: 12,16 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-03-01
    Batom Włoszczyzna.Warzywa suszone Batom Włoszczyzna.Warzywa suszone
    BIO 150 g
    128,47zł/kg

    Cena: 19,27 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-03-01
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5