Bakalland Mieszanka studencka z migdałami

Czy warto kupić produkt Mieszanka studencka z migdałami. Mieszanka rodzynek i orzechów marki Bakalland?
Jak powstał produkt Mieszanka studencka z migdałami. Mieszanka rodzynek i orzechów firmy Bakalland - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu W 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1782 kJ |
| Wartość energetyczna | 426 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Węglowodany | 50 g |
| w tym cukry | 45 g |
| Błonnik | 5,8 g |
| Białko | 9,5 g |
| Sól | 0,02 g |
| * Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie 100 g zawiera około 3 sugerowanych porcji produktu. |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Bakalland opisuje Mieszanka studencka z migdałami. Mieszanka rodzynek i orzechów tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Mieszanka studencka z migdałami. Mieszanka rodzynek i orzechów marki Bakalland? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
- Bogusz , 2024-10-24 20:03:275
inne produkty w kategorii orzechy, migdały
Produkt Mieszanka studencka z migdałami. Mieszanka rodzynek i orzechów firmy Bakalland znajduje się w kategorii orzechy, migdały, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu orzechy, migdały:
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Wiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
Cena: 10,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_nerkowca_BIO/34143.htmlCena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_BIO/34145.htmlCena: 11,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_migdalowe_BIO/34146.htmlCena: 17,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_laskowe_BIO/34159.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_blanszowane_BIO/34178.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bakalland, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cechy: naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Migdaly_w_platkach/40906.htmlziarno kukurydzy 71 %, olej palmowy, sól, aromat, emulgator: lecytyna słonecznikowa, proszek serowy 0,18 % (z mleka), barwnik: karoteny
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_serowy_do_kuchenki_mikrofalowej/42561.htmlCena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_solony_do_kuchenki_mikrofalowej/42562.htmlCena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pistacje_prazone_w_piecu/45980.html2026-12-31
Cena: 5,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Zurawina_suszona/47805.html






Koszyk z zakupami