Bakalland Masa makowa z białego maku o smaku marcepanowym

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Masa z białego maku o smaku marcepanowym marki Bakalland?
Jak powstał produkt Masa z białego maku o smaku marcepanowym firmy Bakalland - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 850 kJ/203 kcal |
| Tłuszcz | 10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 19 g |
| w tym cukry | 19 g |
| Błonnik | 8,6 g |
| Białko | 5,0 g |
| Sól | 0 g |
| Witaminy i składniki mineralne | na 100 g |
| Wapń | 369 mg (46 %*) |
| *RWS - dzienne Referencyjne Wartości Spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych) |
| Mleko : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Bakalland opisuje Masa z białego maku o smaku marcepanowym tak:
inne produkty w kategorii masa makowa i krówkowa
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bakalland Masa makowa z białego maku o smaku marcepanowym do kategorii masa makowa i krówkowa.
Cena: 10,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kajmak_masa_krowkowa_smak_orzechowy/111923.htmlCena: 10,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kajmak_masa_krowkowa_smak_tradycyjny/112310.html2028-01-31
Cena: 10,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kajmak_masa_krowkowa_slony_karmel/112311.html2026-08-30
Cena: 10,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Gostyn_masa_krowkowa/27935.htmlwoda, mak* 23 %, cukier*, bakalie* 12 % [rodzynki* 42 %, skórka z pomarańczy* 32 % (skórka z pomarańczy* 80 %, syrop kukurydziany*, sól), skórka z cytryny* 26 % (skórka z cytr(...)
Cena: 27,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Croc_Crac_Masa_makowa_z_bakaliami_BIO/102415.htmlWoda, syrop glukozowo-fruktozowy, mak 21%, bakalie 8% ( rodzynki, kandyzowane skórki pomarańczowe), cukier, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, błonnik bambusowy, aromat, cyna(...)
Cena: 10,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Helcom_Masa_makowa_z_bakaliami/104963.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Bakalland? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlWiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
ziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cechy: naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Migdaly_w_platkach/40906.htmlziarno kukurydzy 71 %, olej palmowy, sól, aromat, emulgator: lecytyna słonecznikowa, proszek serowy 0,18 % (z mleka), barwnik: karoteny
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_serowy_do_kuchenki_mikrofalowej/42561.html






Koszyk z zakupami