Winiary Bulion warzywny

Winiary
55
Dlaczego nie polski produkt?Winiary Bulion warzywny
53Winiary Bulion warzywny
Bulion warzywny WINIARY to gęsty, bogaty w smak i w pełni wegetariański bulion przygotowany według wyjątkowej receptury, na bazie starannie dobranych jarzyn. Jego prosty skład sprawia, że jest szybką i wygodną alternatywą dla domowego, bulionu na włoszczyźnie. Polecany do przyrządzania przepysznych zup warzywnych, sosów, a także dań wegetariańskich. Bulion warzywny WINIARY ma półpłynną konsystencję, która ułatwia dozowanie i szybkie rozpuszczanie w potrawach. W skład wegetariańskiego bulionu warzywnego wchodzą klasyczne jarzyny, takie jak marchew, por i cebula. Dzięki temu zapewnia Twoim potrawom intensywny aromat i wyrazisty smak. Produkt jest wyjątkowo wygodny i wydajny – z jednego słoiczka można przygotować aż 3,5 litra bulionu. Do uzyskania 1 litra klarownego wywaru wystarczą 3 łyżki produktu na litr wrzącej wody. Bulion został zapakowany w szklany słoiczek i zapasteryzowany, podobnie jak domowe przetwory. Cechy produktu: • delikatny i wyważony w smaku, dzięki recepturze na bazie włoszczyzny • idealny jako dodatek do warzywnych zup oraz do podkreślenia smaku dań bezmięsnych • półpłynna konsystencja ułatwiająca rozpuszczanie • szklany słoiczek i pasteryzacja • wysoka wydajność – do 3,5 litra bulionu • dostępny również w wariantach: wołowym i drobiowym. Wypróbuj bulion drobiowy WINIARY i gotuj tak, jak lubisz! Alergeny: Zawiera seler, pszenicę. Może zawierać mleko. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Winiary Bulion warzywnyWiniary Bulion warzywny
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

49,94 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036904872

7613036904872

Cena: 7,99 zł

Kup 6 szt. po 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-07-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Pasteryzowany bulion warzywny. Na bazie włoszczyzny marki Winiary?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Winiary:

baza bulionu warzywnego 65,5 % (woda, sól, ekstrakt drożdży, warzywa 6,1% (marchew, cebula, por, czosnek, seler), olej słonecznikowy, zagęszczony sok z cytryny, sól morska), woda, cukier, skrobia kukurydziana, aromaty (z pszenicą, selerem), kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna:18 kJ / 4 kcal
Tłuszcz:0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,0 g
Węglowodany:0,6 g
w tym cukry:0,4 g
Błonnik:0,0 g
Białko:0,2 g
Sól:0,77 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Seler : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Winiary opisuje Pasteryzowany bulion warzywny. Na bazie włoszczyzny tak:

Bulion warzywny WINIARY to gęsty, bogaty w smak i w pełni wegetariański bulion przygotowany według wyjątkowej receptury, na bazie starannie dobranych jarzyn. Jego prosty skład sprawia, że jest szybką i wygodną alternatywą dla domowego, bulionu na włoszczyźnie. Polecany do przyrządzania przepysznych zup warzywnych, sosów, a także dań wegetariańskich. Bulion warzywny WINIARY ma półpłynną konsystencję, która ułatwia dozowanie i szybkie rozpuszczanie w potrawach. W skład wegetariańskiego bulionu warzywnego wchodzą klasyczne jarzyny, takie jak marchew, por i cebula. Dzięki temu zapewnia Twoim potrawom intensywny aromat i wyrazisty smak. Produkt jest wyjątkowo wygodny i wydajny – z jednego słoiczka można przygotować aż 3,5 litra bulionu. Do uzyskania 1 litra klarownego wywaru wystarczą 3 łyżki produktu na litr wrzącej wody. Bulion został zapakowany w szklany słoiczek i zapasteryzowany, podobnie jak domowe przetwory. Cechy produktu: • delikatny i wyważony w smaku, dzięki recepturze na bazie włoszczyzny • idealny jako dodatek do warzywnych zup oraz do podkreślenia smaku dań bezmięsnych • półpłynna konsystencja ułatwiająca rozpuszczanie • szklany słoiczek i pasteryzacja • wysoka wydajność – do 3,5 litra bulionu • dostępny również w wariantach: wołowym i drobiowym. Wypróbuj bulion drobiowy WINIARY i gotuj tak, jak lubisz! Alergeny: Zawiera seler, pszenicę. Może zawierać mleko. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Cechy:odpowiedni dla wegetarian, 6,99 zł - cena rekomendowana
Marka:Winiary
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pasteryzowany bulion warzywny. Na bazie włoszczyzny.
Pozostałe informacje:Zawartość netto: 160 g e (131 ml) Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data nadrukowana na nakrętce. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Do przygotowania bulionu użyj 3 łyżki (45 g) produktu na 1 litr wrzącej wody, wymieszaj, ponownie zagotuj. Zawartość słoika wystarczy do przygotowania 3,5 litra bulionu warzywnego. Rozwarstwienie się produktu jest procesem naturalnym. Przed użyciem wstrząśnij. Zawsze używaj czystej łyżki.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Adres zwrotny:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Pasteryzowany bulion warzywny. Na bazie włoszczyzny firmy Winiary? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • 2026-08-06 10:03:59Dlaczego nie polski produkt?



inne produkty w kategorii buliony, kostki rosołowe

Winiary Bulion warzywny w sklepie dodomku.pl należy do kategorii buliony, kostki rosołowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 22 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Warzywny (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Winiary Bulion warzywny 12 kostek Winiary Bulion warzywny 12 kostek
Data przyd. 2027-02-28
Kucharek Bulion warzywny Kucharek Bulion warzywny
Data przyd. 2027-04-30
Drobdar Bulion wegetariański Drobdar Bulion wegetariański
120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-18
Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Wołowy (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Winiary bulion w kostkach 12 Winiary bulion w kostkach 12
kostek rosół wołowy 120 g
56,58zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-03-30
P R Z E C E N A -40%
Winiary bulion rosół z kury Winiary bulion rosół z kury
170 g
32,71zł/kg

Cena: 5,56 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-30
Winiary bulion pieczeniowy 6 Winiary bulion pieczeniowy 6
kostek Kostaka mięsna 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-30

inne produkty marki Winiary

Poznaj produkty marki Winiary - w aktualnej ofercie mamy 39 produktów Winiary.

Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
Data przyd. 2027-05-30
Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 210 g
16,38zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
60 g
38,67zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-03-30
Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
71 g
39,30zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-28
Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
Data przyd. 2027-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5