Sante Musli płatki Fruit - owocowe

Sante
42Sante Musli płatki Fruit - owocowe
Sante Musli płatki  Fruit - owocoweSante Musli płatki  Fruit - owocowe
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-23

pojemność

cena za kilogram

22,83 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617002105

5900617002105

Cena: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-06-23 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Płatki zbożowe z suszonymi owocami marki Sante?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sante:

mieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy), jabłko suszone (jabłko, sok cytrynowy z koncentratu)], pełnoziarniste płatki owsiane 30,9 %, pszenica, grys kukurydziany, cukier trzcinowy, mąka (jęczmienna, kukurydziana), tłuszcz palmowy nieutwardzony, ekstrakt słodu jęczmiennego, melasa trzcinowa, syrop glukozowy, sól morska, aromat, emulgator: lecytyny (z soi)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1595 kJ
Wartość energetyczna379 kcal
Tłuszcz7,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,1 g
Węglowodany65 g
w tym cukry22 g
Błonnik8,7 g
Białko8,2 g
Sól0,43 g

Migdały : Może zawierać
Jęczmień : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Sante opisuje Płatki zbożowe z suszonymi owocami tak:

Sante
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Płatki zbożowe z suszonymi owocami.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Płatki zbożowe z suszonymi owocami marki Sante? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii musli

    Produkt Płatki zbożowe z suszonymi owocami firmy Sante znajduje się w kategorii musli, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu musli:

    Sante Musli płatki Tropical Sante Musli płatki Tropical
    Data przyd. 2027-07-17
    Radix-Bis musli crunchy Radix-Bis musli crunchy
    malinowo-jeżynowe 350 g
    24,89zł/kg

    Cena: 8,71 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-12
    Sante Musli tradycyjne z owocami Sante Musli tradycyjne z owocami
    Data przyd. 2027-07-08
    Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
    musli bananowe z czekoladą 350 g
    24,74zł/kg

    Cena: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-07-07
    Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
    musli owocowe 350 g
    24,74zł/kg

    Cena: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-07-09
    Sante Granola owocowa Sante Granola owocowa
    Data przydatności
    2027-03-19
    Sante Crunchy klasyczne Sante Crunchy klasyczne
    Data przydatności
    2027-04-22
    Sante Granola czekoladowa Sante Granola czekoladowa
    Data przydatności
    2027-02-25

    inne produkty marki Sante

    Firma Sante prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 56 produktów marki Sante.

    Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
    150 g
    22,07zł/kg

    Cena: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-04-07
    Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    Cena: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-06-29
    Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
    nierafinowany 500 g
    12,62zł/kg

    Cena: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
    nierafinowany drobny 500 g
    12,72zł/kg

    Cena: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Sante ciasteczka owsiane kakaowe Sante ciasteczka owsiane kakaowe
    Data przyd. 2027-02-06
    Sante ciasteczka owsiane naturalne Sante ciasteczka owsiane naturalne
    138 g
    39,71zł/kg

    Cena: 5,48 zł

    PLN
    1
    20
    Data przydatności
    2027-01-27
    Sante ciasteczka owsiane Sante ciasteczka owsiane
    z żurawiną 135 g
    44,37zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-01-17
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5