marka:
5902605414068 5902605414068 Bio Planet
Bio Planet Płatki kukurydziane Bio Planet Płatki kukurydziane
z truskawkami BIO 250 g
69,04zł/kg

Cena: 17,26 zł

PLN
1
2
Bio Planet Płatki kukurydziane
5 5
5 2 Bio Planet Płatki kukurydziane
Data przyd. 2027-05-31
5903900361835 5903900361835 Biominki
Biominki Kulki miodowe BIO Biominki Kulki miodowe BIO
Data przydatności
2027-05-20
5903900361828 5903900361828 Biominki
Biominki Kulki o smaku czekoladowym Biominki Kulki o smaku czekoladowym
BIO 500 g
39,12zł/kg

Cena: 19,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-06
5905999156897 5905999156897
Fiesta Płatki kukurydziane Fiesta Płatki kukurydziane
250 g
19,28zł/kg

Cena: 4,82 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-07-30
5904954645407 5904954645407
Jerry Gluten Out Kulki zbożowe Jerry Gluten Out Kulki zbożowe
kakaowe bezglutenowe 375 g
38,85zł/kg

Cena: 14,57 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-25
5900049011645 5900049011645 Lubella
Lubella Corn Flakes Lubella Corn Flakes
Pełnoziarniste Płatki kukurydziane 500 g
19,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Lubella Corn Flakes
3 5
3.5 4 Lubella Corn Flakes
Data przyd. 2027-01-30
5900049004494 5900049004494 Lubella
Lubella Corn Flakes Płatki Lubella Corn Flakes Płatki
kukurydziane 500 g
19,48zł/kg

Cena: 9,74 zł

PLN
1
2
Lubella Corn Flakes Płatki
4 5
4.5 3 Lubella Corn Flakes Płatki
Data przyd. 2027-07-30
5900049004494 5900049004494 Lubella
Lubella Corn Flakes Płatki Lubella Corn Flakes Płatki
kukurydziane 500 g
19,86zł/kg

Cena: 9,93 zł

PLN
1
9
Lubella Corn Flakes Płatki
4 5
4.5 3 Lubella Corn Flakes Płatki
Data przyd. 2027-09-30
5900049011164 5900049011164 Lubella
Lubella Corn Flakes płatki Lubella Corn Flakes płatki
śniadaniowe kukurydziane 250 g
23,08zł/kg

Cena: 5,77 zł

PLN
1
12
Lubella Corn Flakes płatki
4 5
4.5 10 Lubella Corn Flakes płatki
Data przyd. 2027-07-31
5900020000774 5900020000774 Nestle
Nestle cornflakes płatki Nestle cornflakes płatki
śniadaniowe 250 g
28,84zł/kg

Cena: 7,21 zł

PLN
1
10
Nestle cornflakes płatki
5 5
5 3 Nestle cornflakes płatki
Data przyd. 2027-07-30
5425038430226 5425038430226 Turtle
Turtle Płatki kukurydziane w Turtle Płatki kukurydziane w
polewie z ciemnej czekolady bezglutenowe BIO 250 g
147,96zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-10
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5