Sante Crunchy klasyczne

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Crunchy klasyczne firmy Sante.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sante:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1875 kJ |
| Wartość energetyczna | 446 kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 21 g |
| Błonnik | 6,2 g |
| Białko | 9,1 g |
| Sól | 0,41 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Sante opisuje Crunchy klasyczne tak:
inne produkty w kategorii musli
Produkt Crunchy klasyczne firmy Sante znajduje się w kategorii musli, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu musli:
produkty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kw(...)
Cena: 8,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Tropical/26147.htmlRunchy naturalne; płatki owsiane 45%, cukier, tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, chrupki zbożowe (kaszka kukurydziana, mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, cukier), m(...)
Cena: 8,71 zł
PLN https://dodomku.pl/RadixBis_musli_crunchy_malinowojezynowe/49920.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 50 %, rodzynki 25 % (rodzynki, olej roślinny: olej bawełniany lub/i olej słonecznikowy lub/i olej rzepakowy), pszenica, migdały 4 %, ekstrakt sło(...)
Cena: 7,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_tradycyjne_z_owocami/54094.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 48,7 %, maka: owsiana, jęczmienna, kukurydziana, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, owoce liofilizowane 2,5 % w zmiennych proporcjach (wiśnia,(...)
Cena: 9,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Granola_owocowa/60076.html2026-12-20
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sante? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Cena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany/39210.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany_drobny/39211.htmlprodukty pochodzące z pełnego ziarna owsa 55% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, syrop glukozowy 6%, serwatka w (...)
Cena: 6,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_kakaowe/44917.html






Koszyk z zakupami